Marta Manowska znana jest ze swojej empatii, którą wykazuje się w zasadzie w każdym, prowadzonym przez siebie programie. Jej czułość podkreślają także uczestnicy tych show w późniejszych wypowiedziach. Teraz prezenterka dała temu kolejny dowód.

Według informacji serwisu „Jastrząb Post” zdecydowała się na wsparcie bohaterki ostatniej edycji programu „Rolnik szuka żony”, która przeszła niedawno wielką tragedię. Zmarł jej mąż, którego poznała właśnie we wspomnianym wyżej show.

Marta Manowska chce wesprzeć Bogusię

Według powyższego źródła prowadząca programu w obliczu straty Bogusi zdecydowała się udostępnić jej prywatny numer telefonu. Chce być jej oparciem, dlatego rzekomo zapewniła, by wdowa dzwoniła do niej, gdy tylko będzie potrzebowała szczerej rozmowy. Wiadomo, że Marta potrafi się w takich dyskusjach wykazać nie lada współczuciem, bo nie raz udowadniała to w wywiadach przeprowadzanych na wizji.

Manowska nie jest zresztą jedyną osobą, na której teraz może polegać Bogusia. Niedawno doniesienia w tej sprawie podawał także „Super Express”, który twierdził, że na miejscu pojawił się syn zmarłego, który wspiera wdowę po ojcu. Chętni do pomocy są także sąsiedzi, ale uczestniczka programu rzekomo nieczęsto opuszcza gospodarstwo.

Krzysztof zmarł 2 czerwca tego roku. Wiadomość o jego śmierci trafiła jednak do mediów dopiero kilka dni później. Jak udało się ustalić „Super Expressowi”, mężczyzna popełnił samobójstwo. Można przypuszczać, że miało ono związek z depresją, z którą uczestnik programu zmagał się od jakiegoś czasu.

Marta Manowska upamiętniła zresztą Krzysztofa, publikując w mediach społecznościowych wymowny, wzruszający wręcz fragment wiersza. Na pożegnanie uczestnika zdecydowali się także producenci show, którzy za pośrednictwem Instagrama wydali komunikat, w którym złożyli kondolencje najbliższym i zaznaczyli, że nigdy nie zapomną gościnności i ciepła, którymi się charakteryzował.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tuż przed śmiercią Krzysztof Krawczyk podjął kluczową decyzję. Rodzina do dziś nie może się porozumieć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Już nie usłyszymy Kurzajewskiego tylko w „Pytaniu na śniadanie”. Prezenter zaczyna nowy rozdział

Źródło: Jastrząb Post/ Super Express

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.