Marta Manowska z mamą wystąpiła w niezwykłej sesji! Gwiazda TVP pokazała jedno zdjęcie i zachwyciła tysiące obserwatorów, którzy na bieżąco śledzą swoją ulubioną prezenterkę. Patrząc na ich wspólne kadry nie możemy się nadziwić ich podobieństwiem. Może to jednak siostry? Przekonajcie się same!

Gdy gwiazdy pokazują swoich rodziców zawsze jest to wiekie wydarzenie. Jednak sprawy mają zupełnie inny przebieg, gdy są podobni do swoich pociech. Przypadek Marty Manowskiej i jej mamy dowodzi, że można nazwać je siostrami!

Marta Manowska z mamą wystąpiły w niezwykłej sesji!

Prowadząca Rolnik szuka żony może pochwalić się nie tylko świetną urodę, ale także równie piękną mamą! Dowodem na ten niezaprzeczalny fakt są ostatnie zdjęcia ze wspólnej sesji zdjęciowej, które można podziwiać na Instagramie gwiazdy od 2 maja 2019 roku.

Panie wystąpiły w czerwonych kostiumach, podkreślające ich eleganckie wyczucie stylu. W dodatku słowa, którymi Marta Manowska opatrzyła poszczególne kadry, nie pozostawiają złudzeń- obie bardzo się lubią.

Co napisała dziennikarka? Gwiazda podkreśla, że łączy ją bardzo silna więź z rodzicielką i z pewnością nie byłaby tą samą osobą bez niej. Zazdrościmy relacji!

Czy Marta Manowska stworzyła nową kolekcję biżuterii?

Marta Manowska stworzyła nową kolekcję biżuterii dla marki Cocodoro, która zaprosiła ją do współpracy z okazji Dnia Matki. Kolekcja oferuje bransoletki i naszyjniki, które odznaczają się delikatnością i kobiecością.

Marta Manowska z mamą wyglądają w nich rewelacyjnie, tym samym skutecznie zachęcając do zakupu ozdób. Całość możecie zobaczyć na stronie Crocodoro, a także w mediach społecznościowych brandu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marta Manowska z mamą
Fot.: martamanowska/ Instagram

Marta Manowska wydaje się bardzo szczęśliwą osobą. Nic dziwnego- obecnie może pochwalić się rozwiniętą karierą zawodową, jak i życiem prywatnym.

Marta Manowska z mamą
Fot.: martamanowska/ Instagram

Obecnie nie tylko występuje w najpopularniejszych programach TVP 1, ale także w ciekawych reklamach.

Marta Manowska z mamą
Fot.: martamanowska/ Instagram

Marta Manowska z mamą wystąpiła niedawno w kampanii, która zdziwiła wszystkich fanów prezenterki.

Marta Manowska z mamą
Fot.: martamanowska/ Instagram

Obie panie, które są do siebie bardzo podobne, wystąpiły w reklamie marki Crocodoro, która jest autorską kolekcją Manowskiej.

Marta Manowska z mamą
Fot.: martamanowska/ Instagram

Jak waszym zdaniem wypadły obie panie? Nam ta sesja bardzo przypadła do gustu. Czekamy na więcej wspólnych ujęć!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler w młodości. Jako nastolatka gwiazda TVN wyglądała bardzo niepozornie
  2. Kot został oblany wrzątkiem przez nastolatka. Jego przeraźliwy pisk rozdzierał serce
  3. Majka Jeżowska choruje na nieuleczalną chorobę. Zdradziła, że drastycznie schudła i trzęsły jej się ręce
  4. Agnieszka Chylińska o mężczyznach: „Faceci są po to, by pójść z nimi do łóżka, a potem nie oddzwonić”
  5. Wszyscy myśleli, że sparaliżowany pies nadaje się tylko do uśpienia. Wtedy zdarzył się cud

źródła: viva.pl

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.