Lelum.pl

Kadr z programu Sanatorium miłości, prod. Telewizja Polska

Marta Manowska zaskoczyła dziennikarzy podczas imprezy TVP. „Zachowywała się bardzo dziwnie”

25 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Wczorajsze ramówkowe show TVP odbiło się szerokim echem w mediach. Do tej pory wszyscy zachwycają się nie tylko wystrojem, jaki dla swoich gości przygotował publiczny nadawca, ale również kreacjami, w których zaprezentowały się gwiazdy. Teraz na tapetę zostało rzucone to, jak wczoraj zachowywała się Marta Manowska.

Wczorajsze ramówkowe show TVP odbiło się szerokim echem w mediach. Do tej pory wszyscy zachwycają się nie tylko wystrojem, jaki dla swoich gości przygotował publiczny nadawca, ale również kreacjami, w których zaprezentowały się gwiazdy. Teraz na tapetę zostało rzucone to, jak wczoraj zachowywała się Marta Manowska.

Od środy nie milkną głosy na temat wyjątkowego eventu, jaki miał miejsce wczoraj w siedzibie Telewizji Polskiej. Na specjalnym show, mającym na celu zapowiedź nowej jesiennej ramówki stacji pojawiły się największe gwiazdy. Wśród zaproszonych nie zabrakło między innymi Aleksandra Sikory, Małgorzaty Tomaszewskiej czy Kasi Cichopek.

Uwagę zgromadzonych przykuła również Małgorzata Opczowska, która na wydarzeniu pojawiła się u boku swojego męża Jacka. Mężczyzna nie potrafił oderwać wzroku od swojej ukochanej, która prezentowała się niesamowicie w długiej turkusowej sukience .

Teraz media rozpisują się na temat tego, w jaki sposób zachowała się wczoraj inna gwiazda stacji — prowadząca program „Sanatorium miłości” Marta Manowska.

Marta Manowska zaskoczyła fotoreporterów swoim zachowaniem

Wszystkie media rozpisują się na temat tego, co działo się podczas wczorajszego ramówkowego show Telewizji Polskiej. Jedną z gwiazd, której zachowanie jest najbardziej komentowane w sieci, jest Marta Manowska . Prowadząca program „Rolnik szuka żony” nie tylko pojawiła się na miejscu godzinę po czasie, ale też niechętnie odpowiadała na pytanie reporterów o produkcje, które zobaczymy w nowej ramówce.

-Marta podczas ramówki TVP zachowywała się bardzo dziwnie. Sprawiała wrażenie obrażonej na cały świat. Na ściance pojawiła chwilę przed 20, a impreza i spotkanie z dziennikarzami rozpoczynało się o 19. Zdaniem fotografów i świadków niechętnie pozowała do zdjęć, a gdy ktoś chciał od niej kilka słów do kamery o programach, które prowadzi, to zaczęła wydziwiać i odmawiać. Wybierała tylko zaprzyjaźnione redakcje, które piszą o niej w superlatywach — czytamy na łamach portalu „Pomponik”.

Czy Marta Manowska „gwiazdorzyła” na ramówkowym show TVP?

Według obecnych na wydarzeniu dziennikarzy Marta Manowska nie tylko niechętnie rozmawiała na temat nowej ramówki, ale też odmawiała niektórym komentarza. Dodatkowo zwrócono uwagę na jej niecodzienne zachowanie. Prowadząca „Rolnik szuka żony” w pewnym momencie poprosiła zaprzyjaźnioną fotoreporterkę o wyjście z budynku. Dopiero tam zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań.

Mogło to nie spodobać się prezesowi stacji, który zadbał o to, aby w tle wszystkich wywiadów znalazła się specjalnie przygotowana ścianka z logami wszystkich sponsorów wydarzenia.

-To nie koniec dziwactw Manowskiej. Gdy już nie chciała odmawiać kolejnym zainteresowanym, to złapała zaprzyjaźnioną reporterkę i poprosiła ją o nagranie poza strefą mediów. Dziewczyny wyszły sobie na pogawędkę przed gmach TVP. Jeśli ktoś wyżej się o tym dowie, to nie będzie dumny z tego zachowania. Wszystkim zależy, aby wywiady były przeprowadzane na ściance, bo znajdują się wtedy w tle najważniejsze logotypy. Wizyta na ramówce nie jest swobodnym spotkaniem z przyjaciółmi tylko pracą — czytamy na łamach tabloidu.

Fani spekulują, że to właśnie zachowanie Marty Manowskiej mogło być przyczyną jej zwolnienia z programów „The Voice Senior”.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska przyłapana w objęciach nowego ukochanego. Gwiazda TVP promienieje, choć na co dzień dzielą ich setki kilometrów
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: Pomponik

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Ola Kwaśniewska nazwała siebie "mamusią". To, co właśnie dzieje się na jej profilu, przechodzi pojęcie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Mistrzyni Polski i córka byłego prezydenta wspierają Kubackich. Wymowny "gest" Aleksandry Kwaśniewskiej
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]