Marta Manowska wzięła udział w ważnej inicjatywie na rzecz potrzebujących rodzin z terenów Ukrainy. Już dziś dojdzie do wielkiego podsumowania. Prowadząca „Sanatorium miłości” zachęca do licytacji, a także szykuje niespodziankę dla zwycięzcy.

Marta Manowska zyskała rozpoznawalność dzięki współpracy z Telewizją Polską, gdzie prowadzi jej największe programowe hity. Odbiorcy obdarzyli ją zaufaniem oraz sympatią, za wrażliwy charakter.

Wielokrotnie udowodniła, że los innych nie jest jej obojętny. Niedawno w mediach społecznościowych poinformowała o kolejnej okazji okazania pomocy dla Ukrainy.

Marta Manowska zachęca do wsparcia wernisażu

Prezenterka TVP poinformowała w mediach społecznościowych o odbywającej się dziś aukcji „Lepsze jutro”. Podczas wydarzenia będzie można wylicytować zdjęcia znanych artystów ze świata telewizji, filmu oraz muzyki w towarzystwie osób z Ukrainy. 

Każda z fotografii przedstawia innego bohatera tragicznych wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszych wschodnich sąsiadów. Zebrane środki z aukcji zostaną przekazane potrzebującym, którzy aktualnie próbują odnaleźć się w naszym kraju.

Odbędzie się nie tylko wernisaż, ale licytacja wszystkich zdjęć, zorganizowana przez dom aukcyjny a całość pieniędzy zostanie przeznaczona na pomoc naszym sąsiadom z Ukrainy przebywającym obecnie w domu Ronalda McDonalda — napisała Marta Manowska pod najnowszym postem.

Dodatkowo prezenterka wyszła z ciekawą inicjatywą, która ma zachęcić jej odbiorców do udziału w licytacji. Marta Manowska zaproponowała, oprócz zdjęcia, spotkanie.

A ja osobę, która wylicytuje moje zdjęcie, zapraszam na obiad! — dodała gwiazda TVP.

Proponowana licytacja to świetna okazja do okazania wsparcia naszym wschodnim sąsiadom, którzy pogrążeni są w obliczu brutalnej wojny. Link do licytacji zamieszczamy (TUTAJ).

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska reaguje na śmierć Krzysztofa z „Rolnik szuka żony”. Bogusia może liczyć na wsparcie
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?