Marta Warchoł poinformowała w mediach społecznościowych o zaręczynach ze swoją partnerką. Para pochwaliła się pierścionkami i scenerią wydarzenia. Zachwyceni internauci słali gratulacje.

Dziennikarka TVN24 w czerwcu ubiegłego roku opublikowała zdjęcie ze swoją dziewczyną, Iwoną Widomską, ujawniając własną orientację. Od tego momentu jej Instagram zapełniał się wspólnymi fotografiami.

Niedawno Marta Warchoł podzieliła się z internautami kolejnym osobistym sukcesem. Dziennikarka zaręczyła się z ukochaną.

Marta Warchoł pokazała pierścionek zaręczynowy

Radosnymi nowinami postanowiła podzielić się za pomocą mediów społecznościowych. To tam obserwatorzy dziennikarki mogli zauważyć pierścionki na dłoniach obu pań, a także zobaczyć, w jakiej scenerii doszło do zaręczyn.

Marta Warchoł opublikowała zdjęcie z bukietem biało-różowych róż oraz balonów, które trzymała jej partnerka. Dodatkowo na dłoniach obu kobiet można było dostrzec minimalistyczne pierścionki zaręczynowe. W scenerii zachodzącego słońca obie pozowały z ogromnymi uśmiechami.

7 lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną. To było magiczne popołudnie — podpisała wspólne zdjęcie Marta Warchoł.

Internauci z entuzjazmem przyjęli wyznanie dziennikarki i tłumnie ruszyli do sekcji komentarzy, która zapełniła się gratulacjami. Wśród nich były przede wszystkim życzenia miłości.

Marta Warchoł wraz z partnerką przekonuje, że miłość nie zna ograniczeń płci, wieku czy poglądów. W czerwcu, gdy odchodzimy miesiąc dumy społeczeństwa LGBT+ warto pamiętać, że każdy zasługuje na odnalezienie szczęścia w drugiej osobie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Joanna Balasz zrobiła coming out. Znana z produkcji TVP aktorka pozuje na zdjęciu z partnerką. „Jestem dumna”
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?