Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Wierzbicka ukrywała ukochanego. W święta zrobiła wyjątek, pokazała partnera, co za przystojniak
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 27.12.2020 15:46

Marta Wierzbicka ukrywała ukochanego. W święta zrobiła wyjątek, pokazała partnera, co za przystojniak

Marta Wierzbicka
fot. instagram.com/mtttttm

Już od jakiegoś czasu kolorowe gazety rozpisują się o tajemniczym Janie, który ma być nowym ukochanym aktorki. Teraz Marta Wierzbicka postanowiła w końcu ujawnić swojego partnera. Zrobiła to jednak w dosyć niekonwencjonalny sposób. Podoba wam się?

Marta Wierzbicka zakończyła już swoją przygodę z serialem Na wspólnej, jednak pomimo tego, nadal cieszy się zainteresowaniem mediów — głównie za sprawą swojej metamorfozy. Aktorka jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, gdzie spełnia się jako influencerka.

Marta Wierzbicka pokazała ukochanego

Marta Wierzbicka aktywnie korzysta z Internetu oraz mediów społecznościowych. Pomimo tego unika szczegółowego relacjonowania swojego życia prywatnego.

Głośno o jej życiu miłosnym zrobiło się we wrześniu 2019 roku. Dodała wtedy czułe zdjęcie z nowym chłopakiem, jednak nie można było rozpoznać jego personaliów, ponieważ kadr nie uchwycił jego wizerunku.

U jej boku pojawił się przystojny Janek. Znają się od kilku miesięcy, ale dopiero od niedawna przestali się ukrywać. Chłopak pracuje w branży PR i jest menedżerem — zdradził wówczas bliski znajomy gwiazdy Na wspólnej.

Na Instagramie znajdziemy mnóstwo jej zdjęć ze współprac z różnymi markami oraz selfie. Na próżno szukać tam fotografii z jej nieco tajemniczym ukochanym Janem, którego cały czas ukrywa przed światem.

Teraz Marta Wierzbicka zdobyła się na nieco więcej. Pokazała partnera, chociaż zrobiła to w dość nietypowy sposób. Możemy zobaczyć jej ukochanego na… narysowanej grafice! Parze towarzyszy również pies Lilu.

Ich świąteczna ilustracja przedstawia iglaste drzewa pokryte grubą warstwą śniegu. Nie mogło również zabraknąć życzeń z okazji Bożego Narodzenia.

Drodzy, jeszcze na ostatnią chwile chciałam Wam życzyć dużo miłości i pogody ducha. Pozytywnej energii i samych dobrych ludzi blisko Was. Grafika @pauladudek_ilu — napisała w opisie Wierzbicka.

Marta Wierzbicka pozuje z ukochanym. Fani zachwyceni

Oczywiście podobne zdjęcie nie mogło przejść bez echa wśród obserwujących jej profil ludzi. Fani chętnie odpowiadali na życzenia, jednocześnie zostawiając wiele ciepłych słów.

— Love it! Ściskam Was najmocniej!

— Piękna para! Dużo zdrowia dla Was i waszych bliskich. Do zobaczenia!

— Jasiek jak żywy

— Wyszło magicznie — komentowali internauci, zostawiając przy okazji wiele emotikon przedstawiających serduszka.

Przypomnijmy, że w 2015 roku Marta Wierzbicka rozstała się ze swoim długoletnim partnerem Maciejem Zawadzkim. To właśnie od tamtej pory o jej życiu uczuciowym nagle ucichło. Wszystko wskazywało na to, że aktorka wolała się skupić na obowiązkach służbowych.

Zobacz zdjęcia:

Marta Wierzbicka

Trzeba przyznać, że pokazała go w dość nietypowy sposób.

Marta Wierzbicka

Już od jakiegoś czasu aktorka spotyka się z tajemniczym Jankiem.

marta wierzbicka

Jednak nadal ukrywa go przed światem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram