Marta Wierzbicka schudła i postanowiła pochwalić się zdjęciem z wakacji. Na pewno nie spodziewała się, że wzbudzi w ten sposób kontrowersje. W komentarzach rozgorzała poważna dyskusja na temat figury aktorki. Fanom nie podoba się jej wygląd: skóra i kości, komentują. Niektórzy piszą nawet o chorobie! Mają rację?

Marta Wierzbicka schudła, co do tego nie ma wątpliwości. Gwiazda już od jakiegoś czasu traciła kilogramy, tym razem jednak pokazała zdjęcie, na którym widać niemal całe jej ciało. Obecnie Marta wypoczywa nad Narwią, a fotką z tego urlopu podzieliła się ze swoimi obserwatorami. Na zdjęciu jest szczęśliwa, jednak nie wszyscy podzielają jej dobry humor. Jak zareagowali fani na nową wersję Marty Wierzbickiej?

Marta Wierzbicka schudła i jednym zdjęciem podzieliła fanów

Na zdjęciu w kostiumie kąpielowym gwiazda prezentuje się wyjątkowo szczupło. Utrata kilogramów nie umknęła uwadze internatów. Ci podzielili się na zachwyconych figurą Marty, tych, którzy otwarcie krytykowali jej wygląd, pisząc obraźliwe komentarze oraz na tych, którzy szczerze martwią się o aktorkę.

– Nie, to nie wygląda ani zdrowo, ani estetycznie. O gustach się nie dyskutuje, ale przykro się patrzy na taką piękną kobietę, która wygląda jak własny cień — napisała jedna z internautek.

Oprócz zwyczajnie niemiłych komentarzy pojawiły się też takie, których autorzy są zaniepokojeni wyglądem Marty Wierzbickiej i martwią się, czy nie jest to skutek choroby.

– Przepraszam, że pytam, ale jesteś chora na coś, że tak wyglądasz?

– Wyglądasz bardzo niezdrowo. Nie jest to naturalna szczupłość, tylko już wychudzenie. Oby nie była to jakaś choroba… Bo wygląda niepokojąco.

Po tylu latach w show-biznesie Marta Wierzbicka na pewno jest już przyzwyczajona do komentarzy na temat swojego wyglądu. Kilka lat temu sama głośno mówiła o swoich piersiach i o kłopotach, jakie sprawia jej ich duży rozmiar.

Jak schudła Marta Wierzbicka?

Marta Wierzbicka schudła poprzez zastosowanie się do znanych wszystkim zasad. Jedna z fanek, zachwycona wyglądem Marty zapytała, co gwiazda stosuje, że tak wygląda. Ta szczerze odpowiedziała:

– Staram się regularnie odżywiać i ograniczyłam cukier, a przede wszystkim jestem szczęśliwa — napisała Marta.

Pamiętajmy, że zdjęcia nie zawsze oddają rzeczywistość w stu procentach, a najważniejsze jest to, aby dobrze czuć się we własnym ciele.

ZOBACZ ZDJĘCIA MARTY WIERZBICKIEJ:

Marta Wierzbicka schudła
instagram.com/mtttttm

Marta Wierzbicka schudła i pochwaliła się fanom zdjęciem z wakacji.

Marta Wierzbicka schudła
instagram.com/mtttttm

Gwiazda stosuje zasady zdrowego odżywiania.

polsat
instagram.com/mtttttm

Już jakiś czas temu można było zauważyć, że gwiazda straciła na wadze. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda TVN wzięła ślub! Jej przepiękna suknia i boski partner wywołały zachwyt
  2. Przystojny piłkarz zaręczył się ze swoją znaną narzeczoną! Gdy zobaczycie ten OGROMNY diament, zdębiejecie
  3. Ile wzrostu ma Beata Kozidrak? Gwiazda jest niziutka
  4. Violetta Villas w młodości zachwycała urodą od Polski po USA. Miała szansę na międzynarodową karierę
  5. Czym jeżdżą gwiazdy? Samochody są tak luksusowe, że aż można dostać zawrotów głowy
Poprzedni artykułTomasz Kammel z partnerką. Gwiazdor TVP pokazał się w towarzystwie nowej szatynki i jej córki
Następny artykułKinga Duda ma tylko 24 lata, a na koncie już wiele sukcesów. Jej CV zwala z nóg!
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.