Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Wierzbicka TOPLESS na Mazurach. Dała czadu!
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 03.08.2018 20:03

Marta Wierzbicka TOPLESS na Mazurach. Dała czadu!

Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm

Marta Wierzbicka nie przestaje wywoływać dużych emocji. Piękna aktorka pokazała na swoim Instagramie zdjęcie topless. W sieci zawrzało. 

Marta Wierzbicka zadebiutowała na srebrnym ekranie w serialu Na Wspólnej produkcji TVN. Odgrywaną przez nią Olę Zimińską pokochały rzesze Polaków, a Wierzbicka stała się gwiazdą.

Jak wygląda Marta Wierzbicka topless?

Aktorka umieściła na swoim Instagramie zdjęcie bez stanika. Piersi podtrzymuje ręką. Pojawiły się rozmaite komentarze, te schlebiające Marcie i te nieco bardziej negatywne. Konto Wierzbickiej na tym portalu obserwuje blisko 260 tys. osób. Nic w tym dziwnego, że fota wywołała duże poruszenie.

– Nie rozumiem, po co wrzucasz takie zdjęcia i zaraz taki komentarz. Wiadomo, że jesteś kobieta tak samo, jak wiadome jest przesłanie zdjęcia i na co dokładnie zwrócą jego odbiorcy. Liczyłam, że trochę po wyciszeniu akcji z wielkimi k*rwami, playboyu i innych napędzanych Twoimi cyckami akcjami zmieniłaś podejście do swojego wizerunku i prowadzenia się w mediach. A tak odnoszę wrażenie, że cała Twoja kariera napędzana jest tylko i wyłącznie „niby przez przypadek” cyckami. To się sprzedaje co? Może warto zaprzestać i wtedy napłyną poważne, prawdziwe aktorskie propozycje, a nie pożal się Boże na ratunek teatr po nieudanym zaszufladkowaniu z Na Wspólnej. To nie jest tryskanie jadem, bo naprawdę odbieram Cię jako sympatyczną i przemiłą osobę, tylko dobra rada. Za dużo hipokryzji pt: bardzo się zmieniłam – a jednak wcale. – czytamy komentarz pod jej zdjęciem na Instagramie.

Na szczęście są i te bardziej pozytywne:

– Ja tam dla odmiany, zwrócę uwagę na piękny uśmiech 🙂 widać, że miło spędzany czas 🙂 – brzmi kolejny wpis.

Zdjęcie, o którym mowa umieściliśmy na samym dole galerii. Dajcie znać, co o nim myślicie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marta Wierzbicka
Marta Wierzbicka
Marta Wierzbicka

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czym zajmował się Wojewódzki, zanim został „Króla TVN”
  2. Wzruszające zdjęcie Kory z wnukiem. Opublikowała je synowa piosenkarki
  3. Lincz na gwiazdora TVN! Okrutnie oszukał widzów, tego mu nie wybaczą

źródło: jastrzabpost.pl