Martyna Gliwińska postanowiła nie pozostawiać na długo wypowiedzi ojca jej dziecka bez komentarza. Okazuje się, że Jarosław Bieniuk nie jest do końca zadowolony na myśl o zostaniu ojcem po raz czwarty. Przyszła matka zaznaczyła, że jest gotowa na samotne macierzyństwo. 

Niedawno media obiegła informacja, że już niedługo Jarosław Bieniuk po raz kolejny zostanie ojcem. Szybko okazało się jednak, że ta sytuacja nie była spełnieniem jego dotychczasowych marzeń. Matka jego jeszcze nienarodzonego dziecka, Martyna Gliwińska, w rozmowie z tygodnikiem na żywo wyznała, że piłkarz uznał ciążę za problem. 

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk

Związek Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską trwa od 2016 roku, a ich relacja jest bardzo zawiła. Miłość ta przechodziła skrajne etapy. Para niejednokrotnie rozstawała się, a następnie wracała do siebie. Obecne słowa partnerki na temat ciąży musiały go jednak bardzo zszokować, ponieważ szybko zdecydował się, że chce na nie odpowiedzieć:

– Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem– powiedział portalowi Jastrząb Post. 

W rozmowie z Fakt.pl zapewnił również, że wraz z matką dziecka dokładają wszelkich starań, aby dogadać się i jak najszybciej poukładać swoje sprawy: 

– Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy – stwierdził.

Martyna Gliwińska
fot. instagram.com @martyna.gliwinska, @jaretpalmer

Okazuje się, że Martyna Gliwińska ma nieco odmienne zdanie na temat ich obecnych relacji. W rozmowie z Fakt.pl kobieta zaprzeczyła wszystkim zapewnieniom Bieniuka. 

– Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę, że wspólnie się „staramy” stąd też pewnie jego zdziwienie — odpowiedziała.

Kim jest Martyna Gliwińska?

Martyna Gliwińska jest tancerką, projektantką wnętrz, a także miłośniczką mody. Jest absolwentką szkoły baletowej, a także wzornictwa przemysłowego na ASP w Warszawie. Kobieta stała się osobą publiczną w momencie, gdy zaczęła spotykać się z Jarosławem Bieniukiem. Z początku jednak była przyjaciółką ich domu, toteż dzieci piłkarza wypowiadają się o niej z największą sympatią. Szczególne względy zyskała u Oliwii, dla której jak sama wyznaje, partnerka taty stała się wzorem kobiecości.

Martyna Gliwińska
https://www.instagram.com/martyna.gliwinska/

Sytuacja Gliwińskiej w mediach od początku nie była małym wyzwaniem. Od samego początku w wielu aspektach porównywana była do Anny Przybylskiej, zmarłej żony piłkarza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Martyna Gliwińska
https://www.instagram.com/martyna.gliwinska/

Od samego początku ich związek miał wiele wzlotów i upadków.

Martyna Gliwińska
https://www.instagram.com/martyna.gliwinska/

Kobieta zapewnia, że zdoła poradzić sobie z macierzyństwem sama. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. Metamorfoza Adele zachwyciła wszystkich. Okazuje się, że jej przemiana jest wynikiem poważnej choroby
  3. Roksana Węgiel znów zostanie starszą siostrą! Ciąża mamy to nie jedyna zmiana w życiu nastolatki
  4. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Oszukiwał żonę i dwójkę dzieci
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
Poprzedni artykułRoksana Węgiel wydała pierwszą książkę. 14-latka pochwaliła się okładką
Następny artykułOdkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.