Martyna Wojciechowska już od początku roku ma zmartwienie. Okazuje się, że podróżniczka bardzo niepokoi się o swoją córkę. Jeden z tygodników twierdzi, że 12-letnia Marysia zaczęła bardzo zwracać uwagę na swój wygląd, co nie do końca podoba się gwieździe TVN.

Marysia wchodzi w okres dojrzewania. Coraz częściej mówi o odchudzaniu i dietach. Staram się obrócić ten temat w stronę rozwijania możliwości fizycznych – wyjawiła Martyna Wojciechowska w rozmowie z Na żywo.

Martyna Wojciechowska martwi się o córkę

Martyna Wojciechowska rzadko rozmawia o swoim życiu prywatnym. Nie od dzisiaj jednak wiadomo, że podróżniczka była samodzielną mamą i w pojedynkę wychowuje córkę Marysię. 12-letnia dziewczynka jest owocem związku Wojciechowskiej i Jerzego Błaszczyka, rekordzisty w nurkowaniu głębinowym.

Niestety, mężczyzna zmarł kilka lat temu. Od tego czas Martyna Wojciechowska jest zdana tylko na siebie. Jej córka weszła właśnie w okres dorastania i do głowy przychodzą jej różne pomysły. Podróżniczka jest tym nieco zmartwiona.

Marysia wchodzi w okres dojrzewania. Coraz częściej mówi o odchudzaniu i dietach. Staram się obrócić ten temat w stronę rozwijania możliwości fizycznych – powiedziała gwiazda w rozmowie z Na żywo.

To jednak nie wszystko. Martyna Wojciechowska jest przerażona, ponieważ pamięta, przez co sama przechodziła w wieku Marysi. Wówczas była bliska depresji, dlatego tak bardzo martwi się o dziewczynkę.

Martyna Wojciechowska może liczyć na wsparcie męża

Dziennikarka stara się chronić ją przed trendami bycia szczupłym za wszelką cenę. W jej wieku sama o tym myślała, tylko mądrości jej mamy Joanny uchroniły ją przed popadnięciem w rozpacz i depresję – donosi tygodnik.

Niestety wśród nastolatków wciąż istnieje przeświadczenie, że istnieje jedyny słuszny model sylwetki. Martyna Wojciechowska nie chce, aby Marysia podążała za modą, czy popularnymi gwiazdami Instagrama.

Na szczęście podróżniczka może liczyć na wsparcie Przemysława Kossakowskiego. Podróżnik jest też autorytetem dla 12-letniej Marysi. To właśnie gwiazdor zastępuje jej od pewnego czasu tatę, z którym też miała bliską relację.

Bardzo dobrze rozumie się z Marysią. Lubią się i szanują, a to podstawa każdej dobrej relacji – opowiadała jakiś czas temu Martyna Wojciechowska. Jak dowiedziało się Na żywo, Przemysław Kossakowski już zaczął z Marysią rozmawiać na temat wyglądu.

Zobacz zdjęcia:

martyna wojciechowska
fot.intagram.com/martyna.world

Córka Martyny Wojciechowskiej weszła w okres dojrzewania

Przemysław Kossakowski jest wielkim autorytetem dla 12-letniej Marysi

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com