Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Martyna Wojciechowska czuje się wykorzystana? Gwiazda ma za sobą ciężkie doświadczenie, „Nie dajcie się oszukać”
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 12.06.2020 20:28

Martyna Wojciechowska czuje się wykorzystana? Gwiazda ma za sobą ciężkie doświadczenie, „Nie dajcie się oszukać”

martyna wojciechowska
Fot. Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska ma za sobą ciężkie doświadczenia. Gwiazda została wykorzystana i za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie wydała oświadczenie, tłumacząc, co się stało. Mamy nadzieję, że szybko uda się wyciągnąć konsekwencje.

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej lubianych polskich podróżniczek, dziennikarek i publicystek. Niestety, ostatnio została bezpodstawnie wykorzystana i oszukana. Gwiazda wydała już oficjalne oświadczenie. Kobieta ostrzega swoich fanów za pośrednictwem Instagrama – Nie dajcie się oszukać!

Martyna Wojciechowska wykorzystana

Podróżniczka została ofiarą nieuczciwości jednej z firm. Niestety bezprawnie wykorzystano jej wizerunek. Gwiazda szybko zareagowała i opisała całą sytuację na swoim profilu na Instagramie.

– Od jakiegoś czasu, a w ostatnich dniach bardzo intensywnie pojawiają się w sieci informacje o tym, że polecam środki na odchudzanie. Nie wierzcie w to! Nie reklamuję i nigdy nie reklamowałam żadnych cudownych środków na odchudzanie! To wykorzystanie mojego wizerunku bez zgody! Nie dajcie się oszukać! Nie kupujcie tych produktów! – pisze zdenerwowana podróżniczka.

  1. ONZ ostrzega przed kolejną katastrofą. Miliony ludzi może ucierpieć, podobnej sytuacji nie było od 50 lat
  2. Robisz kotlety mielone z wieprzowiny? Nie zapominaj o cudownych trikach naszych babć, dzięki nim zmysł smaku orbituje
  3. 14-latka zmarła podczas snu. Powód wstrząsnął rodzicami, teraz ostrzegają innych

Martyna Wojciechowska walczy o swój wizerunek

Wizerunek podróżniczki został wykorzystany do promocji środka odchudzającego. Martyna Wojciechowska postanowiła zareagować natychmiastowo. Pod postem na jej Instagramowym profilu możemy przeczytać, że nie ma obecnie żadnego kontraktu z firmą produkującej specyfiki odchudzające. Ostrzega swoich internatów przed niesprawdzonym składem substancji i przypomina, że możemy zaszkodzić swojemu zdrowiu.

Niestety, nieuprawnione wykorzystanie wizerunku osób rozpoznawalnych zdarza się w internecie coraz częściej. Należy uważać, gdzie w jakiej formie udostępniamy swoje dane i prywatne zdjęcia. Warto pamiętać, by zgłaszać każde niepokojące lub niepoprawne treści znalezione w internecie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.