Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski szykują się do pięknej ceremonii ślubu. Choć para skrzętnie ukrywa wszystkie informacje na temat ich wielkiego dnia, tygodnikowi Na żywo udało się dotrzeć do ekscytującej informacji. Wiadomo, gdzie odbędzie się ślub, to piękne, malownicze miejsce.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już niedługo zostaną małżeństwem. Wciąż niewiele wiadomo o szczegółach pięknej ceremonii. Do mediów wyciekła jednak informacja o miejscu, które para wybrała na swój ślub. Jak na ich oboje przystało miejsce będzie skromne, ale zapierające dech w piersiach.

Gdzie odbędzie się ślub Martyny Wojciechowskiej?

Para podróżników, jak wiedzą ich najwierniejsi fani, stroni od blichtru i luksusu. Można było się więc domyślić, że miejsce ich zaślubin będzie dalekie od takich miejsc. Para najpewniej na powiedzenie sobie sakramentalnego tak, wybierze miejsce bliskie szczególnie sercu Przemka.

Fani z pewnością byli przekonani, że Kossakowski i Wojciechowska wybiorą na swój ślub jakiś egzotyczny kierunek. Tymczasem, tygodnik Na żywo ujawnia, że ceremonia może odbyć się w Polsce, na pięknym Podlasiu, z którego wywodzi się Przemek i które, jak mówi sam podróżnik, jest jego miejscem na ziemi.

  1. Najgorsza wiadomość w niedzielę rano. Media właśnie przekazały, nie żyje
  2. „W Kontrze” chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?

Kossakowski i Wojciechowska – kiedy ślub?

Wciąż jednak nie wiadomo, na jaki dzień para zaplanowała swoją uroczystość. Wiadomo jednak, że podróżnicy planują pobrać się już bardzo niedługo, a to za sprawą doniesień paparazzi, którzy, zrobili zdjęcia Kossakowskiemu u jednego z warszawskich jubilerów, podczas gdy wybierał obrączki.

Możemy być pewni, że ślub już niedługo. Nie będzie to bardzo zaskakujące, jeśli któregoś dnia na swoich profilach społecznościowych podróżnicy po prostu powiadomią fanów, że są już małżeństwem, dokładnie tak, jak w przypadku ogłoszenia przez nich stanu narzeczeństwa, rok po tym, jak się zaręczyli.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Martyna Wojciechowska
fot. instagram.com/martyna.world

Para chwali się swoim uczuciem tylko na swoich zasadach.

martyna wojciechowska
fot. instagram.com/martyna.world

Przemek Kossakowski nawiązał wspaniałą relację z córką Martyny, Marysią.

martyna wojciechowska
fot. instagram.com/martyna.world

Nie będzie w tym nic zaskakującego, jeśli o ślubie pary dowiemy się po fakcie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie udało się pokonać ciężkiej choroby. Po długiej walce zmarła Katarzyna Lipowiec
  2. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie jeszcze trudniej, znamy szczegóły
  3. Uwielbiana aktorka nie żyje. 4-letni synek gwiazdy powiedział, jakie były jej ostanie słowa
  4. Uwielbiana gwiazda w końcu urodziła. W sieci pojawiło się zdjęcie ze szpitala, fani zasypują gratulacjami
  5. Magda Gessler w końcu pokazała swoją córkę. Nie jest nią Lara, mało kto wiedział o Julii
  6. Nie żyje, ale zostawił sekretny przepis na ogórki kiszone. Pod żadnym pozorem nie dodawaj 3 popularnych składników

Źródła: pomponik.pl, Na żywo

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl