Martyna Wojciechowska zamierza zakończyć związek z Przemysławem Kossakowskim? Na drodze do szczęścia staje im praca, ale czy to jest wystarczający powód do rozstania? Pomimo wspólnego mieszkania wciąż widują się zbyt rzadko.

Para na pierwszy rzut oka pasuje do siebie idealnie. Kochają podróże i od obojga praca wymaga wielu wyjazdów. Wydawać by się mogło, że to układ idealny. Nic nie łączy tak, jak wspólna pasja. Jednak Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie mają takiej możliwości. Praca, zamiast łączyć – skutecznie rozdziela parę. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Rozwiązaniem problemu pary miało być wspólne zamieszkanie w apartamencie dziennikarki na warszawskim Żoliborzu. Niestety pomimo tego nadal widują się bardzo rzadko, oboje są w ciągłej podróży. Zabierają się za różne projekty, dlatego nie mogą podróżować razem – wciąż są na innych krańcach świata. 

– Dlatego dziś oboje chcą dokończyć swoje projekty, a później zrobić sobie przerwę. Zrozumieli, że potrzebują tego, jeśli chcą być szczęśliwi – zdradza portalowi Pomponik.pl znajomy pary. 

Na szczęście Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są wytrwali i nie chcą się poddawać i będą walczyć o swój związek!

Czy Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poprowadzą razem program? 

Podobno para zastanawiała się nad poprowadzeniem wspólnego programu. Lata życia na walizkach i w ciągłym biegu mogą zmęczyć nawet najbardziej wytrwałych i zapalonych podróżników! Dlatego też para w najbliższym czasie planuje wakacje. Inicjatorem tego pomysłu okazał się Przemysław, dlatego na początku lipca zabrał Martynę w podróż na Wysypy Kanaryjskie – oczywiście tylko we dwoje.  

Zobacz zdjęcia: 

Martyna Wojciechowska
instagram.com/martyna.world

Martyna w jednej z Syryjskich szkół. Gwiazda ciągle podróżuje.

Martyna Wojciechowska
instagram.com/martyna.world

To zdjęcie zdradziło Martynę i Przemka. Nie mają w zwyczaju publikowania swoich wspólnych zdjęć, ale oboje wrzucili w tym samym czasie podobne fotografie z informacją, że są na wakacjach.

Martyna Wojciechowska
www.instagram.com/przekossakowski

Przemysław wspierający jedną z akcji charytatywnych.

Martyna Wojciechowska
www.instagram.com/przekossakowski

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska pojechali na wspólne wakacje we dwoje. Podróżnik zdecydowanie wygląda jakby w końcu wypoczywał! 

Zobacz także:

  1. Katarzyna Skrzynecka schudła 14 kg w 8 tygodni. Fani niepokoją się o jej zdrowie
  2. Córka Beaty Kozidrak odwołała ślub. Mama wspiera ją w trudnych chwilach
  3. Ile zarabia Roksana Węgiel? Młoda gwiazda nie narzeka na pieniądze
  4. Wielka gwiazda serialu „Przyjaciółki” przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt
  5. Po śmierci Dunowskiej do mediów przedostała się treść listu dot. nowotworu. Można zalać się łzami

Źródła: Pomponik.pl, Gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułDziecko bawiło się radośnie z psem. Nagle wydarzyło się coś niespodziewanego
Następny artykułKrótkie legginsy to hit lata. Z czym je nosić, by wyglądać stylowo?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.