Martyna Wojciechowska od dwóch dni jest mężatką. Jej mężem został polski dziennikarz i podróżnik Przemek Kossakowski. Popularna dziennikarka dotychczas nie ujawniała dużo faktów na temat swojego zamążpójścia, jednak postanowiła wyjawić pewną rzecz. Nikt się tego nie spodziewał.

Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek Martyna Wojciechowska była gościem programu Dzień Dobry TVN. W trakcie emisji programu, została zapytana o kilka faktów na temat swojego zamążpójścia. Jedna informacja szczególnie zaskoczyła. 

Martyna Wojciechowska po ślubie

W piątek na Instagramie Przemka Kossakowskiego pojawiła się fotografia, na której pozuje ze swoją żoną Martyną Wojciechowską, prezentując ślubne obrączki. Wówczas pod zdjęciem wylała się prawdziwa fala radości. Fani gratulowali nowożeńcom i wysyłali najserdeczniejsze życzenia. Dzień później podróżniczka opublikowała zdjęcia z sesji ślubnej, na której zaprezentowała swoją piękną suknię w pełnej okazałości.

Jak informuje portal jastrzabpost.pl stylizację ślubną podróżniczki przygotowała znana projektantka Viola Piekut. Dodatkowo na ceremonii miała wystąpić znana skrzypaczka, która ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Tabloid Fakt podał, że ślub i wesele Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego odbyły się pod Warszawą:

 Ceremonia i weselisko odbyły się w klimatycznym miejscu pod Warszawą. Na ten wyjątkowy dzień zakochani wybrali teren gdzie kiedyś znajdowała się cementownia i stadnina koni, dziś przekształcone w nastrojowy i nietuzinkowy dom weselny – czytamy w Fakcie.

  1. Magda Gessler otworzyła nową restaurację. Sprawdziliśmy cenę pomidorowej, kwota za zupę powala
  2. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  3. Dramat rodziny, sanepid nagle przerwał pogrzeb. Zaczęły dziać się niebywale smutne sceny

Martyna Wojciechowska zdradziła prawdę o swoim ślubie

Temat ślubu Martyny Wojciechowskiej jest jednym z najgorętszych w przeciągu ostatnich kilku dni. Chociaż szum wokół jej osoby jeszcze nie ustał, to podróżniczka wróciła już do wykonywania swoich obowiązków zawodowych. W dzisiejszym programie Dzień Dobry TVN opowiedziała m.in. o tym, jak będzie wyglądać najnowszy sezon jej programu Kobieta na krańcu świata, który wystartuje 25 października.

Oczywiście nie zabrakło także pytań dotyczących ślubu. Mimo ogólnej niechęci do wyrażania swoich uczuć na temat spraw prywatnych Martyna Wojciechowska zdradziła, że nie przyjęła nazwiska swojego męża. Chwilę po wywiadzie Martyna poświęciła chwilę dla fotoreporterów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Martyna Wojciechowska
fot. TRICOLORS/East News

Martyna Wojciechowska zaskoczyła po swoim ślubie.

wesele
fot. instagram.com/martyna.world

Okazuje się, że podróżniczka nie przyjęła nazwiska swojego męża.

Martyna Wojciechowska
Fot. instagram.com/martyna.world

Mimo nieustającego szumu Martyna już wróciła do wykonywania swoich obowiązków zawodowych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Otruli psa, później zakopali żywcem. Nie spodziewali się takiego obrotu spraw
  2. TVN informuje: duże zmiany dla pasażerów w pociągach. PKP wyciągnęło wnioski?
  3. Olek nie żyje, miał tylko 14 lat. Udusił go rok starszy chłopak, byli zamknięci w jednym pokoju
  4. Jedna rzecz przeraża nawet ministra zdrowia. O wszystkim głośno powiedział
  5. Niespodziewane wiadomości o Bożym Narodzeniu w Polsce. Największe media w kraju podały informacje
  6. Wiadomo już, w jakich miejscach koronawirus rozprzestrzenia się najbardziej. Przełomowe badanie naukowców nie pozostawia wątpliwości

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułPilnie poszukują osób po 30. roku życia. Chodzi o około 1000 jednostek, sprawa jest bardzo poważna
Następny artykułNieoficjalnie: budują szpital polowy na Stadionie Narodowym. Jest coraz gorzej, rząd musiał interweniować
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.