Smutna wiadomość dla fanów znanej pary i wszystkich, którzy chcieli zobaczyć zakochanych razem w telewizji. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie chcą pracować razem. Za bardzo cenią sobie swoją prywatność.

Wspólny czas spędzamy prywatnie, nie zawodowo – wyznała Martyna Wojciechowska, czytamy na gwiazdy.wp.pl. Nic nie zapowiada, że w najbliższym czasie podróżniczka i jej ukochany mogliby zmienić zdanie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie chcą pracować razem

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski za bardzo cenią sobie swoją prywatność, a ponadto obawiają się tego, jak wspólna praca mogłaby wpłynąć na ich związek – donosi tygodnik Świat i ludzie.

Para jest niezwykle lubiana przez widzów i podobno propozycji wspólnego udziału w programach nie brakuje. Małżeństwo jednak konsekwentnie odmawia.

Na razie każde z nich daje propozycje odrębnych projektów. Uważają, że połączenie ich życia rodzinnego i zawodowego może się źle skończyć – miał powiedzieć tygodnikowi informator z TVN-u.

Fani z pewnością zrozumieją decyzję pary. Martyna i Przemek cieszą się niezwykłym uznaniem, a informacje przez nich przekazywane zwykle spotykają się z aprobatą internautów.

Para szanuje swoją prywatność

Małżeństwo chroni swojej prywatności, mimo że o zaręczynach plotkowano już od dawna, to informacja na ten temat została potwierdzona przez samych zainteresowanych dopiero po wielu miesiącach. 

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić – napisała podróżniczka na Instagramie.

Informację o ślubie również do samego końca udało się utrzymać w tajemnicy do samego końca. W październiku 2020 roku Polskę obiegła wspaniała wiadomość

 Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze – wyznał wtedy Przemek Kossakowski.

Zobacz zdjęcia:

Martyna Wojciechowska
fot. instagram.com/martyna.world

Para podjęła decyzję – nie chcą pracować razem. Zaskoczeni?

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułCórka zaskoczyła Ewę Błaszczyk: ,,Napisała monografię twórczości Jacka Janczarskiego, swojego taty”
Następny artykułTrik, o jakim nie powie ci żadna kosmetyczka. Makijaż zmyjesz taniej, a cera ci podziękuje
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.