Martyna Wojciechowska to wolny duch, który swoją energią zaraża wszystkich wokół. Komu jak komu, ale tej nietuzinkowej kobiecie zdecydowanie należy się szczęście. A to uśmiechnęło się do niej już jakiś czas temu. Podróżniczka ogłosiła radosną nowinę! Fani są zachwyceni i cieszą się razem z gwiazdą!

Podróżniczka wreszcie potwierdziła zaręczyny z ukochanym – Przemysławem Kossakowskim. Zrobiła to w bardzo oryginalny i nietypowy sposób, bo przy okazji Instagramowej relacji, na której zaopatruje w ciepłe posiłki, seniorów w potrzebie – no tak, cała Martyna!

Martyna Wojciechowska dzieli się swoim szczęściem

Martyna na swoim profilu umieściła zdjęcie. Znajduje się na nim wraz z Przemysławem Kosskowskim i ich kolegą. Zdjęcie przedstawia sobotnią akcję charytatywną. To jednak nie wszystko – Martyna pokusiła się o podpis zdjęcia, z którego wynika, że wreszcie przyjęła pierścionek zaręczynowy od Przemka!

– Jak romantycznie przeżyć sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. Jak nie masz narzeczonego, to zaproś kogoś innego – czytamy na profilu gwiazdy.

– Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) – dodała podróżniczka pod zdjęciem z Przemkiem i ich kolegą.

  1. Niektóre dzieci dostaną 1000 złotych bonu turystycznego? Rząd przewidział dodatkowy bonus dla wybranej grupy
  2. W trakcie smażenia mięsa z fileta z kurczaka wypływa biała wydzielina? Prawda jest niesmaczna
  3. Pilne informacje dla podróżnych, jest oficjalny komunikat. Już od jutra wielka zmiana, Polacy będą zachwyceni

Martyna Wojciechowska odbiera gratulacje

Kobieta na krańcu świata nie mogła za wiele powiedzieć o szczęściu w miłości. Jej relacje mężczyznami należały raczej do burzliwych. Pomimo kilkukrotnych zaręczyn, ślub się nigdy nie odbył. Mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej! 

Dwa lata temu na jej drodze wreszcie pojawił się równie szalony i nieobliczalny wolny duch, jak ona. Parę łączy wspólna pasja, jaką jest podróżowanie i poznawanie nowych kultur. W związku, z czym niestraszne im życie w rozjazdach. Są ze sobą szczęśliwi, a przy okazji tworzą jedną z najciekawszych par w polskim show-biznesie. Fani wreszcie się doczekali radosnej nowiny! 

Gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Martyna wojciechowska
fot. www.instagram.com/martyna.world

Para uwielbia nieść pomoc.

Martyna Wojciechowska
Fot. Piotr Molecki/East News

Razem z Przemkiem tworzą udany duet.

Martyna Wojciechowska
Fot. instagram.com/martyna.world/

Martyna Wojciechowska wydaje się być naprawdę spełniona.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagłe zakażenia w KEP. Zakonnice, księża, biskupi i inne osoby poddane pilnej kwarantannie
  2. Aktywowano protokoły alarmowe, doszło do ekstremalnie potężnego trzęsienia ziemi. Miało siłę 7,4
  3. Niania opiekowała się bliźniakami. Ukryta kamera nagrała, co naprawdę robiła z dziećmi, rodzice nie mogli uwierzyć
  4. Kuba Wojewódzki krytykuje związek Anny Muchy? Zdradził szczegóły z przeszłość jej partnera, zaskakujące fakty wyszły na jaw
  5. Tysiące osób próbowało zgadnąć, potrafi jedynie 6% z nas. Ile koni naliczysz się na zdjęciu?
  6. Wdowa wsypała prochy męża do śmietnika. Powód nie mieści się w głowie

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułMarta Kaczyńska ma dziś okrągłe urodziny. Ciężko uwierzyć, ile naprawdę ma lat
Następny artykułNagle przywrócono kwarantannę dla Polaków. Nikt się nie spodziewał przykrych wiadomości
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.