Martyna Wojciechowska została obdarowana niezwykłym pierścionkiem zaręczynowym. Podczas jednego z wywiadów, przyznała, że Przemysław Kossakowski zdobył się na niezwykłą pomysłowość i oryginalność. Tajemnica narzeczonych w końcu ujrzała światło dzienne.

Gdy Martyna Wojciechowska udzielała wywiadu portalowi plotek.pl, przyznała się do długo skrywanej tajemnicy. Okazuje się, że jej pierścionek zaręczynowy jest absolutnie niezwykły. Wyszła na jaw tajemnica Przemka Kossakowskiego, który zrobił wszystko by, ten wyjątkowy przedmiot naprawdę był oryginalny.

Martyna Wojciechowska – pierścionek zaręczynowy

Martyna podczas wywiadu przyznała, że uwielbia biżuterię, najchętniej masywną i bardzo wyrazistą. Ciekawskie oko dziennikarza nie mogło jednak przeoczyć, że pierścionek zaręczynowy od Przemka Kossakowskiego jest zdecydowanym przeciwieństwem jej słów, ponieważ jest naprawdę malutki, ale za to niespodziewanie wyjątkowy. 

Wojciechowska przyznała, że uwielbia pierścionki, a niektóre są dla niej na tyle wyjątkowe, że nawet w nich śpi i nie lubi nawet na chwilę się z nimi rozstawać. Po jej łagodnym uśmiechu możemy się domyślić, że chodzi o wyjątkowy pierścionek od narzeczonego, na którego temat, gwiazda nie chciała zbyt wiele powiedzieć. Jednak wyszła na jaw jedna rzecz.

  1. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Nie żyje słynna polska piosenkarka, wszyscy śpiewali jej przeboje
  2. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu
  3. Pierwszy śnieg w tym roku. Synoptycy ostrzegają, nie damy się zaskoczyć, jesteście gotowi?

Przemek Kossakowski wyjątkowy narzeczony

Okazało się bowiem, że pierścionek Martyny nie jest bynajmniej brylantowy czy kryształowy. Składa się z wyjątkowego i najpewniej bardzo cennego kruszcu. Gwiazda przyznała, że oczko pierścionka zawiera fragment meteorytu

-Szczegóły są owiane tajemnicą, ale mogę powiedzieć, że jest to absolutnie kosmiczny pierścionek, z fragmentem meteorytu – przyznała podróżniczka. 

Kosmiczny pierścionek całkowicie zachwycił fanów. Trzeba przyznać, że tak wyjątkowy podarunek jest w stylu pary podróżników. Gwiazda przyznawała w końcu nie raz, że biżuteria ma dla niej szczególne znaczenie, czego nauczyła się także podczas swoich podróży, w końcu na każdym krańcu świata ozdabianie ciała to fragment kultury. Przemysław Kossakowski nie zawiódł swojej narzeczonej, dając jej naprawdę oryginalny pierścionek. Możliwe, że podróżnik przygotuje coś równie wspaniałego na ślub pary. Ostatnio był widziany u jubilera. Ekspedientka pozwoliła mu wejść do sklepu, kiedy ten był jeszcze zamknięty dla innych klientów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

martyna wojciechowska
fot. instagram.com/martyna.world

Pierścionek, widoczny na tym zdjęciu, długo nie przykuł uwagi mediów. Dopiero później gwiazda przyznała, że już od dłuższego czasu nosi tę biżuterię, tylko nikt nie pomyślał, co może oznaczać.

Martyna Wojciechowska
Fot. Piotr Molecki/East News

Para robi wszystko, by media nie dowiedziały się o ich ślubnych planach. Wciąż nie wiemy kiedy odbędzie się ta wyjątkowa uroczystość.

martyna wojciechowska
fot. instagram.com/martyna.world

Para doskonale się uzupełnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie byli w stanie oderwać oczu od Agaty Dudy. Co ona na siebie założyła?
  2. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Tajemny składnik sprawia, że rosół staje się jeszcze bardziej rozgrzewający. Koniecznie dodaj go następnym razem, będzie przepysznie

Źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułTest na spostrzegawczość. Ile osób znajduje się na obrazku? 95% podaje błędną odpowiedź
Następny artykułPasażerowie pociągu pilnie poszukiwani. Mają natychmiastowo zgłosić się do lekarza
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.