Martyna Wojciechowska i jej partner bardzo strzegą swojej prywatności. Ponieważ o ich związku wiadomo niewiele, to każda informacja, która się pojawi na ich temat, wzbudza wielkie zainteresowanie. Oboje partnerzy cieszą się dużą sympatią swoich odbiorców. Właśnie przekazano radosną nowinę.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski oficjalnie ogłosili swój związek, pojawiając się na Balu TVN w 2018 roku. Od tego czasu niewiele wiedzieliśmy o tym, jak im się wiedzie. Do mediów właśnie wyciekła radosna nowina.

Martyna Wojciechowska zmieni stan cywilny?

Słynna podróżniczka i prowadząca program Kobieta na krańcu świata bardzo dba o swoje życie prywatne. O tym, że para jest zaręczona, przez przypadek powiadomił Przemek Kossakowski, który podczas nagrania swojego programu powiedział o jedno słowo za dużo.

Otóż gdy prowadził program Down the Road. Zespół w trasie, nazwał Martynę Wojciechowską swoją narzeczoną. W ten prosty sposób ujawnił, jak poważne łączą ich relacje. Wszystko wskazuje na to, że jest to prawda i para jest zaręczona. Co ciekawe program był nagrywany rok temu we wrześniu. A więc stan zaręczyn trwa już trochę czasu. 

  1. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  2. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
  3. Wakacje mogą zostać skrócone. Jest oficjalne stanowisko Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Martyna Wojciechowska komplementuje swojego partnera

Para nie lubi afiszować się swoją prywatnością. Oboje podróżnicy wspierają się w swojej działalności zawodowej i są sobą wzajemnie zafascynowani. Martyna nie raz opowiadała w wywiadach o licznych zaletach swojego partnera.

Kobieta wspiera go i jest dumna z jego projektu Down the Road. Zespół w trasie, w którym Przemek Kossakowski uczynił swoimi bohaterami osoby z zespołem Downa. 

Na swoim Instagramie Martyna napisała, że chce pochwalić się swoją rodziną, mając na myśli Przemka Kossakowskiego. Czy może to oznaczać, że para jest już po ślubie? Niewiele osób mogłoby się poczuć zaskoczonych. W końcu oboje niewiele o sobie mówią. Z pewnością są bardzo szczęśliwi. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

martyna wojciechowska
fot. instagram.com/ martyna.world

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli proszeni przez fanów o wspólny program. Tymczasem prowadząca Kobietę na krańcu świata pojawiła się w programie Kossakowskiego jako gość. 

maryna wojciechowska
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 25.02.2019 Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019 n/z: KOSSAKOWSKI PRZEMYSLAW WOJCIECHOWSKA MARTYNA

Para przyznała się do łączących ją relacji w 2018 roku. 

martyna wojciechowska
fot. instagram.com/martyna.world

Przemek Kossakowski przez przypadek przyznał się do zaręczyn z Martyną Wojciechowską, nazywając ją narzeczoną. Przy czym wiadomo, że program był nagrany we wrześniu zeszłego roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat we Włoszech wciąż trwa. Stwierdzono więcej ofiar śmiertelnych niż w Chinach
  2. Dwa pierwsze przypadki koronawirusa w kolejnym kraju. Mają 26 i 36 lat
  3. Woda może przenosić koronawirusa? Znamy stanowisko Sanepidu i WHO, nie ma wątpliwości
  4. Dziecko zakażonej koronawirusem 27-latki zmarłej na sepsę potrzebuje pilnej pomocy. Jego ojciec przeżywa trudne chwile
  5. Zarażony nastolatek z Ostrowa Wielkopolskiego ma nietypowe objawy. Poważne zaburzenia
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

źródło: pudelek.pl

 

Poprzedni artykułSuczka została wyrzucona z drugiego piętra przez dzieci. „Nie chcemy jej, jest brzydka”
Następny artykułPrzedsiębiorcy szykują się do ogromnych zwolnień. Pracę straci wielu Polaków
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.