Martyna Wojciechowska dobrymi nowinami postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Znana podróżniczka nie może wyjść z dumy. Na fotografii pokazała coś, czego chyba nikt by się nie spodziewał. Wielka radość zagościła w rodzinie gwiazdy programu Kobieta na Krańcu Świata. Chodzi o jej córkę.

Martyna Wojciechowska, choć swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych dzieli się rzadko, to jeśli chodzi o córkę Marysię, nie stroni od chwalenia się. Dumna mama, chętnie informuje o jej poczynaniami w sieci. Tak było i tym razem. 

Martyna Wojciechowska pęka z dumy

Martyna Wojciechowska jest niekwestionowanym wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Zdaje się, że jej córka Marysia również bierze przykład ze swojej mamy i mimo swojego młodego wieku, intensywnie angażuje się w swoje pasje.  Na Instagramie Wojciechowska pokazała akrobacje swojej pierworodnej. Widać, że pęka z dumy.

-Jak Ona to robi?! I to w poniedziałek od samego rana! Bez kawy. Wy też czasem nie nadążacie za swoimi dziećmi? – napisała pod fotografią na Instagramie Martyna Wojciechowska.

  1. Nie wszyscy Polacy zagłosują w II turze? Ministerstwo odnotowało wczoraj poważne problemy
  2. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  3. Znamy oficjalne wyniki z wszystkich komisji. PKW podała, jak głosowali Polacy

Dumne mamy

Martyna Wojciechowska już jakiś czas temu pokazywała w sieci, jak ze swoim narzeczonym Przemkiem Kossakowskim, przygotowują mieszkanie do akrobacji Marysi. Jej przyszły mąż wiercił wówczas dziury w suficie. Teraz już wiemy, po co było to wszystko. 

Niedawno osiągnięciami swojego dziecka pochwaliła się także gwiazda Dzień Dobry TVN, Anna Kalczyńska. Pod jej zdjęciem jednak zawrzało. Niektórym osobom nie spodobał się jej wpis. Dlaczego? Sprawdźcie sami

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Martyna Wojciechowska
Fot. instagram.com/martyna.world/

Martyna Wojciechowska pęka z dumy.

Martyna Wojciechowska
Fot. instagram.com/martyna.world/

Na Instagramie pochwaliła się osiągnięciami swojej córki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jarosław Kaczyński nie będzie zadowolony z postawy swoich sąsiadów. Dziennikarze dotarli do zaskakujących wyników
  2. Góra, której od wieków nie mogą zobaczyć kobiety. Absurdalna tajemnica
  3. Teresa Lipowska jest wstrząśnięta decyzją syna. Niczego się nie spodziewała
  4. Niepełnosprawny Kuba apeluje do złodzieja: ”Oddaj nasz samochód i misie”
  5. Krzysztof Bosak ujawnił, kogo poprze w drugiej turze. Wielu nie spodoba się jego odpowiedź
  6. Właśnie ogłoszono najwyższy stopień zagrożenia w Polsce. Porażające informacje przekazał Polsat

Źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułSzymon Hołownia apeluje do Polaków. Miał już dosyć, zabrał głos w ważnej sprawie
Następny artykułMateusz Morawiecki poinformował o nieoczekiwanej decyzji Andrzeja Dudy. Cała Polska zaskoczona, w tle miliony złotych
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.