Martyna Wojciechowska apeluje o pomoc! Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, które bardzo poruszyło jej fanów. Zostało raptem kilka dni, a potrzebne są duże pieniądze!

Niektóre gwiazdy potrafią zdziałać naprawdę dużo poprzez swój głos. Należy do nich Martyna Wojciechowska, która nagłaśnia wiele spraw i stara się używać swojej siły do pomocy innym. Do końca zbiórki zostało tylko kilka dni!

Martyna Wojciechowska: działaność charytatywna

Podróżniczka jest bardzo zaangażowana społecznie i często włącza się w rozmaite akcje mające na celu niesienie pomocy innym. Jest honorową ambasadorką WWF Polska, które zajmuje się ochroną przyrody, angażowała się w rozmaite akcje mające na celu między innymi ochronę rysi czy niedźwiedzi. 

W 2013 Martyna Wojciechowska została członkinią Polskiej Akcji Humanitarnej i włączyła się w pomoc uchodźcom z Syrii. Oprócz tego dziennikarka często promuje na swoim profilu zbiórki pieniędzy dla osób potrzebujących. Gwiazda jest bez wątpienia jedną z najbardziej zaangażowanych społecznie znanych osób w Polsce i mądrze wykorzystuje swój głos!

Zbiórka Martyny Wojciechowskiej

Tym razem podróżniczka zaapelowała o pomoc na swoim profilu na instagramie. Wojciechowska podzieliła się bardzo poruszającym zdjęciem, które ma pomóc w zbiórce pieniędzy na szczytny cel: potrzebna jest pomoc dla małego Maciusia, który ze względu na swój ciężki stan zdrowia musi być leczony w specjalnej klinice. Koszty leczenia znacznie przekraczają możliwości finansowe rodziców chłopca. Martyna Wojciechowska opublikowała na instagramie zdjęcie opatrzone napisem, w którym wyjaśniła ciężki przypadek Maciusia:

– Kochani pełna mobilizacja! Zostało tylko 5 DNI do końca zbiórki na leczenie RATUJĄCE ŻYCIE małego wojownika. Potrzebne jeszcze 150 tys. zł! Maciuś ma guza pnia mózgu. Lekarze w Polsce nie są już w stanie pomóc. Maciek przyjmuje ONC201, eksperymentalny lek, który nie jest jeszcze dostępny w Polsce. Miesięczny koszt leczenia to prawie 3 tysiące euro. Rodzice znaleźli nadzieję w klinice Monterrey, w której leczy się „beznadziejne przypadki”.
Koszty ratowania życia dziecka są olbrzymie, wierzę, że wspólnymi siłami damy radę pomóc Maciusiowi! 
Link do zbiórki znajdziecie na moim Instastory.
M.

Gwiazda po raz kolejny wykorzystała swój głos do pomocy innym, mamy nadzieję, że dzięki jej apelowi uda się pomóc chłopcu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

martyna wojciechowska
instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska od lat zaangażowana jest w pomoc innym.

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.