W udzielonym Onetowi wywiadzie Martyna Wojciechowska zdecydowała się opowiedzieć o przykrych chwilach, które spotykały ją w przeszłości. Dzieciństwo dziennikarki nie zawsze było usłane różami. Najpopularniejsza dziś polska podróżniczka była poniżana, bita i szarpana przez nauczycieli w szkole. W trudnych czasach mocno wspierała ją mama.

Wczoraj gwiazda potwierdziła swoje rozstanie z Przemkiem Kossakowskim, a jakiś czas temu na jaw wyszły przykre fakty z jej dzieciństwa. Wojciechowska naprawdę nie miała łatwo.

Martyna Wojciechowska wspomina swoje dzieciństwo z czasów szkolnych

Nikt nie spodziewał się podobnego wyznania ze strony najpopularniejszej polskiej podróżniczki. Podczas rozmowy z Onetem zdradziła kilka sekretów z dzieciństwa, które zszokowały niejednego jej fana. Nauczyciele w szkole nie oszczędzali jej nerwów. Była przez nich bita, poniżana i szarpana.

– Za moich czasów szkolne warunki były dalekie od ideałów. Przeżyłam jeszcze bicie po rękach linijką, szarpanie za ucho do krwi i publiczne upokarzanie w ramach kary. Wtedy nikt nie mówił o prawach ucznia – wspomina Martyna Wojciechowska.

Na szczęście udało jej się poradzić sobie z takim traktowaniem, a to wszystko dzięki walce o zmianę na lepsze, co praktykuje do dziś. Przyznała, że z czasem stała się liderką w swoim towarzystwie rówieśniczym. Objęła stanowisko przewodniczącego klasy, a następnie szkoły, równolegle prowadząc własne działalności.

Dodała również, że największym dla niej oparciem w tych ciężkich chwilach była jej mama, dzięki której poczuła, że może popełniać błędy, by je później naprawiać i na ich podstawie się uczyć.

Zdaniem, które według mnie najbardziej rujnuje relacje międzypokoleniowe jest słynne: „A nie mówiłam?!” No pewnie, że mama mówiła i zazwyczaj miała rację. Rodzice zwykle chcą dobrze dla swoich dzieci, a my przekonujemy się o tym dość szybko – mówi Onetowi podróżniczka.

Jak twierdzi, nigdy nie było jej dane usłyszeć z ust matki przytoczonego w cytacie zdania. Czy wy również możecie liczyć na poparcie i pomoc swojej mamy?

Zobacz zdjęcia:

Martyna Wojciechowska przyznała, że w dzieciństwie była poniżana i bita przez swoich nauczycieli.

Dziennikarka poinformowała, że jej małżeństwo z Przemkiem Kossakowskim się rozpadło.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aleksander Sikora zastąpi Marka Sierockiego w „Szansie na sukces”! Prezenter staje się nowym ulubieńcem TVP
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Źródło: Onet

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl