Martyna Wojciechowska była molestowana przez znanego lekarza. Przemoc seksualna to bardzo ważny temat, który w ostatnich latach jest często poruszany w mediach. Dziennikarka bez wstydu wyznała, że była ofiarą wykorzystywania. Ufałam mu – mówi.

Dziennikarka nie boi się mówić o sprawach, które dla wielu byłyby powodem do wstydu. Martyna Wojciechowska od lat jest adwokatem w sprawach kobiet i aktywnie walczy o sprawiedliwość dla wszelkich mniejszości. Na fali głośnej akcji MeToo, dziennikarka wyznała, że w przeszłości również była ofiarą molestowania.

Martyna Wojciechowska była molestowana

Dziennikarka, która od lat angażuje się społecznie, tym razem zdobyła się na wyjątkowo intymne wyznanie. Choć dla wielu kobiet problem molestowania wciąż jest tabu, o którym boją się mówić, Martyna Wojciechowska swoim głosem dodaje im odwagi. Podróżniczka opowiedziała o swoim doświadczeniu na łamach magazynu Wprost.

– Byłam bardzo młodą kobietą. Lekarz był docentem, teraz jest profesorem. Już wtedy był poważany, poleciła mi go rodzina. Ufałam mu, wierzyłam, że robi wszystko, żeby pomóc mi w problemie zdrowotnym. Przecież to znany lekarz, myślałam, nie mógłby mnie skrzywdzić, może mi się wydaje, może to moja wina? Jednak sposób, w jaki mnie badał, nie był związany z konieczną diagnostyką – wyznała gwiazda

Wyznanie Martyny Wojciechowskiej

Dziennikarka przyznała, że potem było tylko gorzej: bała się zareagować na tę sytuację, myślała także, że nikt jej nie uwierzy. Jedyne, na co była w stanie się zdobyć, to po prostu zaprzestanie wizyt u lekarza. Podróżniczka podkreśliła, że już wtedy był on osobą wzbudzającą powszechne zaufanie i poważanie. Niestety, nie wymieniła jego nazwiska. 

Wyznanie dziennikarki może bardzo pomóc innym kobietom, które padły ofiara molestowania. Gwiazdy, które znamy z telewizji, swoim głosem potrafią wiele zdziałać – dzięki nim wiemy, że nie jesteśmy samotne, a krzywdy, które się nam przytrafiły, nie są naszą winą. Martyna Wojciechowska odważnie mówi o tym, co jej się przytrafiło i może być inspiracją dla wielu z nas!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska wyznała, że była ofiarą molestowania.

1
2
3
4
Poprzedni artykułJustyna Steczkowska pokazała przystojnego syna. Razem wyglądają jak rodzeństwo
Następny artykułEdyta Górniak zarobi w wakacje 2 miliony? Tabloid wyliczył stawki polskich wokalistów
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.