Martyna Wojciechowska ma powody do radości. Z okazji Dnia Matki jej córka, Marysia, przygotowała dla niej wyjątkową niespodziankę. Gwiazda pochwaliła się efektami na swoim Instagramie. Co takiego przygotowała dla podróżniczki Mania?

Dziś Dzień Mamy, czyli jedno z najważniejszych świąt! W tym wyjątkowym dniu dzieci składają najszczersze życzenia swoim rodzicielkom. Pamiętajmy, by doceniać swoje mamy, nie tylko od święta. Włożyły ogromny trud w wychowanie swoich dzieci i starają się z całych sił. Martyna Wojciechowska otrzymała wspaniałą niespodziankę od swojej córki, Marysi.

Jak Martyna Wojciechowska spędza Dzień Matki?

Marysia z okazji Dnia Matki przygotowała dla Martyny niezwykle kreatywną niespodziankę. Dziewczynka ozdobiła cały dom karkami z wyjątkowymi napisami, które zapewniają o sile jej uczuć do mamy. Co dokładnie napisała? Możecie zobaczyć w naszej galerii.

Podróżniczka nie kryła radości i podzieliła się wyjątkowym prezentem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sfotografowała laurki i opublikowała je na swoim Instagramie. Całość opatrzyła wzruszającym podpisem:

– Niespodzianka! MARYSIA OZDOBIŁA CAŁY DOM Z OKAZJI DNIA MATKI Dostałam w życiu wiele ważnych nagród i wyróżnień… ale NAJWAŻNIEJSZA to ta od mojego kochanego DZIECKA, zapisana czarnym tuszem na kartce! Najważniejsze osiągniecie w życiu: SUPER MAMA i NAGRODA DLA SUPER MAMY!  

Dzień Mamy w domu Martyny Wojciechowskiej

Chociaż Martyna ma na swoim koncie wiele nagród, ta od córki jest z pewnością jedną z najcenniejszych. Szczególnie,gdy jej trud i zaangażowanie w wychowanie zostało docenione. Z pewnością każda mama uroniłaby niejedną łzę na widok tak wyjątkowego prezentu. Zgadzacie się?

Wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego! Jesteście superbohaterkami! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

martyna wojciechowska
instagram.com @martyna.world

Spójrzcie tylko na te wyjątkowe laurki, które przygotowała Marysia dla Martyny!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBeata Tyszkiewicz szczerze o relacjach międzyludzkich. Mądre słowa, które każdy powinien wziąć do serca
Następny artykułDominika Gwit to najbardziej pozytywna osoba jaką znamy. Wideo, na którym tańczy to HIT!