Martyna Wojciechowska dziś jest szczęśliwa u boku Przemysława Kossakowskiego. Mało kto jednak pamięta, że podróżniczka niegdyś odrzuciła zaloty milionera! Był zabójczo przystojny i chciał się z nią ożenić.

Kto wie, jak potoczyłyby się losy dziennikarki, gdyby przyjęła propozycję zaślubin! Kilka lat temu w Martynie zakochał się pewien milioner. Od razu zaczął snuć plany na ich wspólne życie. Dlaczego Martyna Wojciechowska odrzuciła jego zaloty? Może dziś byłaby milionerką!

Martyna Wojciechowska odrzuciła milionera

Gwiazda od lat odwiedza najodleglejsze zakątki świata. W podróży spotykają ją różne niespodzianki, ta jednak jest naprawdę wyjątkowa! Podczas kręcenia jej programu Misja Martyna w 2004 roku, w podróżniczce zakochał się… ekwadorski milioner! Jak do tego doszło?

Martyna Wojciechowska wraz z ekipą udała się do posiadłości bogacza z Ekwadoru, by nakręcić odcinek programu. Nie spodziewała się jednak, że coś może stanąć jej na przeszkodzie! Gdy tylko ekipa TVN zjawiła się na miejscu, właściciel posesji, John Milton Tores zauważył piękną podróżniczkę.

Od razu zakochał się w niej na zabój i zapragnął spędzić z nią chwilę sam na sam. Zaprosił ją więc na oprowadzanie po prywatnej stadninie koni i już godzinę później oświadczył dziennikarce, że zakochał się w niej na zabój!

Nietypowa propozycja

Milioner szybko zaoferował Martynie małżeństwo, a także część swojego majątku. Choć propozycja z pewnością wydawać się może atrakcyjna, Martyna Wojciechowska grzecznie mu odmówiła. Jej serce było przecież wówczas zajęte, romantyczna propozycja i obietnica majątku więc na nią nie podziałały. Milioner był jednak nieustępliwy i obmyślił cały plan przyjazdu do Polski. Wymyślił, że kupi tu firmę i zbuduje wędliniarskie imperium.

Dziennikarka, choć wzruszona jego determinacją, musiała jednak odrzucić kuszącą propozycję! Kto wie, gdyby nie to, może byłaby dziś milionerką? Zabawna historia sprzed lat wywołuje uśmiech na twarzy, tymczasem Martyna Wojciechowska jest dziś szczęśliwa u boku Przemysława Kossakowskiego! Umiecie wyobrazić ją sobie jako ekwadorską milionerkę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

martyna wojciechowska
instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska niegdyś odrzuciła propozycję poślubienie milionera!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMarta Kaczyńska pokazała prywatne zdjęcie ze ślubu swoich rodziców. „Podobno tańczyli do rana”
Następny artykułGIGANTYCZNA wpadka w Milionerach! Dwie odpowiedzi były poprawne
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.