Podróżniczka i dziennikarka, Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustwa. Firma, reklamująca suplementy diety bezprawnie wykorzystuje jej wizerunek. Sprawą zajęła się policja, która już jest w akcji.

Martyna Wojciechowska jest osobą cieszącą się niesamowitym autorytetem. Jej wartość na rynku reklamowym jest bardzo wysoka. Wiedzieli o tym również oszuści.

Martyna Wojciechowska komentuje sprawę

Nie ma, nie było i nigdy nie będzie cudownego środka na odchudzanie. Od kilku dni dostaję od Was niepokojące wiadomości o tym, że w sieci znowu pojawiły się reklamy z moim udziałem, w których polecam specyfik Choco Lite. Firma go produkująca bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek i przytacza moje rzekome wypowiedzi. Sprawą zajmuje się policja – napisała Wojciechowska.

– Nie stosuję tego środka, a firma go produkująca BEZPRAWNIE wykorzystuje mój wizerunek i przytacza moje rzekome wypowiedzi. Sprawą zajmuje się Policja. NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU. Nie znam jego składu, a źródła jego pochodzenia i dystrybucji są co najmniej podejrzane. Możecie mocno zaszkodzić swojemu zdrowiu! – dodała także wyraźnie rozzłoszczona podróżniczka.

– Zdecydowanie podkreślam, że nie mam nic wspólnego z reklamą tego środka odchudzającego oraz nigdy z niego (ani tego typu substancji) nie korzystałam. Jedynym, znanym mi i skutecznym sposobem na schudnięcie jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, co zdecydowanie polecam – tłumaczyła.

Wojciechowska zamierza walczyć o sprawiedliwość na drodze sądowej. Mocno jej kibicujemy.

Martyna Wojciechowska – marka

Wojciechowska kojarzona jest z cechami, takimi jak determinacja, siła i ciekawość świata. Jest silną kobietą, a jej postawa może być wzorem dla innych. Mamy nadzieję, że  policja szybko upora się ze sprawą wykorzystywania jej wizerunku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaką szminkę powinny wybierać brunetki?
  2. Złote Lwy 2018. O statuetki w Gdyni powalczy 16 filmów
  3. 15 znanych par, które przetrwały próbę czasu [ZDJĘCIA]

źródła: pudelek.pl

Poprzedni artykułNie sprzedali Quebonafide samochodu. Powód? ABSURDALNY
Następny artykułSZACUN! Radek Majdan wypruwa sobie żyły
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.