Martyna Wojciechowska przekazała w swoich mediach społecznościowych bardzo radosną informację. Jej 13-letnia córka Marysia została certyfikowanym płetwonurkiem. Dziennikarka nie mogła powstrzymać się od szczęścia, które wylała w opisie do opublikowanego zdjęcia.

Pod zdjęciem Martyny Wojciechowskiej wylała się lawina gratulacji i serdeczności, wysyłanej przez fanów. Podróżniczka poinformowała, że córka odniosła sukces w wyjątkowym dla nich miejscu, czyli w Egipcie.

Córka Martyny Wojciechowskiej odniosła sukces

Trzy tygodnie temu Martyna Wojciechowska pochwaliła się, że jej córka Marysia skończyła 13 lat. Dziś nastolatka sprawiła sobie wyjątkowy prezent urodzinowy. Podczas pobytu w Dahab w Egipcie zdobyła certyfikat płetwonurka. Jej mama pęka z dumy, co przekazała w mediach społecznościowych.

– Moja Córka, tuż po 13. urodzinach zdała dziś egzamin… pływająco i została oficjalnie CERTYFIKOWANYM PŁETWONURKIEM (Junior OWD PADI) – napisała Martyna Wojciechowska pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem.

Dziennikarka dodała do swojego wpisu także ciekawostkę z jej życia prywatnego, która dotyczyła miejsca, w którym jej córka odniosła swój sukces. To właśnie tam, w bazie Planet Divers poznała tatę Marysi. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Wspomniała także, że w 2007 roku w tamtym miejscu przygotowywał się do swojego nurkowania Polak Jerzy Błaszyk, który zanurkował na głębokość 231 metrów, ustanawiając ówczesny rekord Polski.

Martyna Wojciechowska pęka z dumy po sukcesie córki

Na Instagramie dziennikarki pojawiło się zdjęcie w pełnym składzie, pod którego nadzorem Marysia odniosła swój wielki sukces. Byli tam: instruktor prowadząca, profesjonalny nurek, oraz sama Martyna Wojciechowska.

Na sam koniec zamieściła ciekawostkę dotyczącą wody i Ziemi, a także zakomunikowała, że wraz z córką mają mnóstwo nowego do zwiedzania:

– Świat podwodny zyskał dziś nową fankę, a ja zyskałam nową partnerkę do jego eksploracji. Wiecie, że woda pokrywa ponad 70 procent Ziemi? Mamy więc dużo do wspólnego odkrywania – napisała Kobieta na krańcu świata.

Fani dziennikarki jak zwykle okazali się niezawodni. Pod zdjęciem pojawiło się wiele gratulacji i radości z sukcesu Marysi. Ludzie wierzą, że będzie doskonałym płetwonurkiem. Dołączamy się do gratulacji!

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Córka Martyny Wojciechowskiej została certyfikowanym płetwonurkiem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Poprzedni artykułAndrzej Duda wstrząśnięty śmiercią policjanta. ,,Łącze się w bólu z Jego Bliskimi”
Następny artykułSprzątaczka była poniżana. Ostatniego dnia pracy zostawiła list do szefów, została królową internetu
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl