Martyna Wojciechowska: samochód, który wybrała podróżniczka, kosztuje tyle, co mieszkanie w dobrej dzielnicy. Dziennikarka wydała na niego aż PÓŁ MILIONA! O jaki model dokładnie chodzi? Nie przegapicie go na ulicy!

Jest wzorem dla milionów Polek. Udowadnia, że macierzyństwo i kariera nie muszą się wykluczać. Łamie stereotypy i podejmuje wyzwania, przed którymi wzdrygają się znacznie bardziej doświadczeni podróżnicy. Martyna Wojciechowska: samochód gwiazdy TVN idealnie pasuje do jej wizerunku! Kosztował majątek – mało kogo stać na podobny wydatek!

Martyna Wojciechowska: samochód dziennikarki zachwyca. Czym jeździ?

Jak informuje portal fakt.pl, Martyna Wojciechowska jest właścicielką samochodu terenowego mercedes klasy G. Podróżniczka zdecydowała się na model pokryty matowym lakierem w zielonym kolorze. 

Fakt.pl ustalił również, że Martyna Wojciechowska zdecydowała się na skórzane tapicerki. Dziennikarka pamiętała także, by zabezpieczyć się przed złapaniem gumy – z tyłu jest umieszczone zapasowe koło. Co ciekawe, na osłonce znajduje się… autograf właścicielki! Ile kosztował samochód Martyny Wojciechowskiej? Nawet gdyby podróżniczka zdecydowała się na zakup najtańszej dostępnej wersji mercedesa G, musiałaby zapłacić za niego 435 tysięcy złotych. 

Jak podaje se.pl, wcześniej Martyna Wojciechowska jeździła BMW X6. Wybrała wówczas niestandardową wersję modelu: zrezygnowała błyszczących elementów i zakleiła logo marki. Z kolei podwozie zostało pokryte ciemnozielonym lakierem. Nic dziwnego, że tak starannie wybiera auta, którymi jeździ. Stanisław Wojciechowski, ojciec gwiazdy TVN, prowadził warsztat samochodowy i to on zaraził córkę pasją motoryzacyjną. 

Martyna Wojciechowska zaczynała swoją karierę w telewizji w programie Automaniak na kanale TVN Turbo. Jest także kierowcą rajdowym i pierwszą kobietą z Europy Środkowo-Wschodniej, której udało się ukończyć rajd Sahara-Dakar 2002. 

Co robi Martyna Wojciechowska?

Na początku nowego roku Martyna Wojciechowska zdecydowała się na nieoczekiwany krok. Co takiego zrobiła podróżniczka? Zmieniła swoje imię!

Do niedawna niewiele osób zdawało sobie sprawę, że prowadząca Kobieta na krańcu świata tak naprawdę nie ma na imię Martyna, lecz Marta. Jednak od wczesnego dzieciństwa wszyscy zwracali się do kobiety „Martyna” w liceum doszło nawet do pomyłki na świadectwie! Dlaczego dziennikarka nie wyprowadzała otoczenia z błędu? 

– Myślę, że imię zawiera pewną energię, determinując to, kim jesteśmy w życiu. Po latach dowiedziałam się, że Marta pochodzi z języka aramejskiego i oznacza piastunkę ogniska domowego, a Martyna pochodzi z łaciny i odnosi się do boga wojny. To drugie imię chyba po prostu lepiej oddaje mój charakter – cytuje dziennikarkę portal eska.pl

Martyna Wojciechowska: samochód dziennikarki budzi zachwyt nie tylko wśród fanów motoryzacji! Pasuje do niej idealnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

martyna wojciechowska samochód
fot. instagram.com @martyna.world

Martyna Wojciechowska: samochód, którym jeździ, idealnie pasuje do jej niepokornego charakteru!