Martyna Wojciechowska w Playboyu? To nie jest zapowiedź sesji. Gwiazda TVN już ma na swoim koncie sesję okładkową w magazynie dla panów. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu i zapisała się w wyobraźni wielu mężczyzn. Jak wyglądała wtedy znana dziennikarka? 

Kiedyś Martyna Wojciechowska nie była znaną podróżniczką, a dziennikarką i prowadzącą Big Brothera. Po sukcesie programu na Wojciechowską spadła lawina propozycji sesji zdjęciowych, także tych rozbieranych. Jesteście ciekawi jak wyglądała Martyna Wojciechowska w Playboyu? Te zdjęcia ociekają pikanterią – nic dziwnego, że sesja z piękną podróżniczką przeszła do historii.

Martyna Wojciechowska w Playboyu

Martyna Wojciechowska jest poważną podróżniczką, znaną ze swoich wypraw i programów podróżniczych. Jej początki w telewizji były jednak kompletnie inne. Debiutowała jako prowadząca pierwszą edycję polskiej edycji Big Brothera. Co ciekawe, Martyna Wojciechowska wzięła udział w dwóch rozbieranych sesjach zdjęciowych. Pierwszy raz rozebrała się na okładce Playboya w 2001 roku. Rok później powtórzyła sesję w magazynie CKM. Na rozkładówce pozuje w białym, rozpiętym kombinezonie mechanika, a cała jest wysmarowana oliwką i smarem. Na okładce drugiego magazynu pozowała w samym sweterku i bieliźnie. Obie sesje są pamiętane przez fanów po dziś dzień.

Czy Wojciechowska żałuje sesji w Playboyu?

Rozbierane sesje zdjęciowe Martyny odbyły się kolejno w 2001 i 2002 roku, a wciąż się ciągną za Wojciechowską. Do tej pory w wywiadach tłumaczy się z udziału w sesji. Gwiazda przyznaje, że nie żałuje sesji, ale teraz by się na nią nie zdecydowała. W rozmowie z magazynem Viva! opowiedziała o tamtym okresie.

– Wtedy też w dosyć wypaczony sposób rozumiałam kobiecość. Wydało mi się, że podkreślenie cielesności jest wyrazem siły, niezależności. Aktem odwagi i bezczelności. Przejrzałam się w oczach mężczyzn, zaspokoiłam swoją próżność. Ale szybko zrozumiałam, że nie tędy droga. […] Dziś bym tej sesji nie zrobiła. Dziś bym mocno przytuliła tamtą Martynę i powiedziała: „Ale ty się naszarpałaś, dziewczyno! Dajże spokój, wypuść powietrze. Uwierz, że możesz być, kim chcesz, i żyć tak, jak chcesz. – zwierzyła się magazynowi Viva!.

Zobaczcie Martynę Wojciechowską w Playboyu:

Martyna Wojciechowska w Playboyu
materiały prasowe

Pierwsza rozbierana sesja Martyny odbyła się w 2001 roku. Była wtedy pierwszą prowadzącą polskiej edycji Big Brothera. Program był hitem, a Martyna stała się pierwszoligową gwiazdą.