Martyna Wojciechowska nie przywiązuje specjalnej uwagi do tego, co ma na sobie i z reguły stawia na klasyczne rozwiązania i wygodę. Niedawno gwiazda opublikowała zdjęcie w spektakularnej sukni jak ze snów. Jej kreacja rodem z bajki wzbudziła w sieci ogromne zainteresowanie. Stylizację podróżniczki skomentowała nawet żona Sławomira. Co napisała? Jej komentarz to hit!

Podróżniczka od lat przemierza najodleglejsze krańce świata. Inspiruje, motywuje do działania i udowadnia, że wszelkie ograniczenia są tylko w głowach. Przez wiele osób Martyna Wojciechowska uznawana jest za wzór do naśladowania. Niedawno zaprezentowała się z niezwykłej sukni i zachwyciła wielu fanów. Poznajcie szczegóły.

Jaką suknię wybrała Martyna Wojciechowska?

Wojciechowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje zdjęcia na swoim Instagramie. Wielbiciele podróżniczki mogą śledzić jej wyprawy na krańce świata, a także codziennie zmagania z rzeczywistością. Niedawno Martyna zaprezentowała się w zupełnie innej, nieznanej dotąd odsłonie. Opublikowała zdjęcie w przepięknej, kolorowej sukni, która idealnie sprawdziłaby się na wielki bal. Nie jest to jednak typowa kreacja. Gwiazda nie byłaby sobą, gdyby nie przemyciła na niej swojej największej pasji — gór. Jak wyglądała?

Suknia składa się z czarnego, prostego gorsetu, ale to rozkloszowany dół sukni wzbudził powszechny zachwyt. Na błękitnym materiale umieszczony został najwyższy szczyt świata — Mount Everest. 

Niezwykła kreacja z przesłaniem

Gwiazda opatrzyła zdjęcie inspirującym opisem:

 Bo czy w życiu zawsze chodzi o fajerwerki? Odpowiadam – nie, jeżeli widziało się ich już tysiące. Moim Everestem jest mój dzisiejszy dzień. I jutrzejszy też nim będzie –  napisała na swoim Instagramie. 

Wielbiciele Martyny nie szczędzili ciepłych słów pod jej adresem. W zaledwie kilka minut jej profil zalała fala komplementów. Wiele osób zwróciło uwagę na fakt, że motyw sukienki  jest spójny z wizerunkiem Wojciechowskiej. 

Kajra, czyli żona Sławomira, będąc pod wrażeniem wyglądu podróżniczki, również zostawiła kilka zdań uznania pod zdjęciem. Jej komentarz to prawdziwy hit:

Pięknie. I w głowie, i w sercu, i na tyłku. Sztos. – napisała Magdalena Kajrowicz

Jak myślicie, czy ta sukienka została stworzona na wyjątkową okazję? Być może już niedługo zobaczymy ją na okładce któregoś z magazynów? A może podróżniczka zaangażowała się do kolejnego projektu o tematyce społecznej? Z pewnością już niedługo zagadka zostanie rozwiązana.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

martyna wojciechowska
instagram.com @martyna.world

Martyna Wojciechowska przemierza najdalsze zakątki świata.