Martyna Wojciechowska: wzrost gwiazdy jest wprost niewiarygodny! Często śledzimy podróżnicze losy znanej dziennikarki za pomocą jej programów emitowanych w TVN czy ostatnio Travel Channel. Choć zwracamy wtedy uwagę na piękne widoki dżungli, sama bohaterka również emanuje świetnym wyglądem i wysportowana sylwetką! Jesteście ciekawi, ile mierzy?  

Martyna Wojciechowska: wzrost jest z pewnością jedną z jej licznych zalet! Mało kto wie, że ta piękna podróżniczka jest bardzo wysoka, a srebrny ekran często jednak umniejsza centymetry. Dzięki swoim gabarytom, 44- latka może nie tylko pracować przed kamerą na pustyni, ale również na wybiegach dla modelek!  

Martyna Wojciechowska wzrost 

Znana prezenterka ma dokładnie 180 wzrostu, co zasługuje na co najmniej niemałe zdziwienie ze strony jej fanów. Wiele osób bowiem nie utożsamia tej pięknej kobiety z tyloma centymetrami! Jest to również ciekawy temat z racji na fakt, że Instagram, na którym gwiazda publikuje kadry ze swojego życia, nie oddaje w żaden sposób wysokiego wzrostu Wojciechowskiej.

Co zatem możemy zobaczyć na jej portalach społecznościowych? Martyna Wojciechowska wzrost swój na co dzień tuszuje, ale za to chętnie publikuje różne ujęcia z wypraw dookoła świata. Jej Instagram jest pełen kolorowych ludzi, ciekawych komentarzy na bieżące tematy, ale również znajdziemy tutaj kadry uśmiechniętych córek gwiazdy! 

Martyna Wojciechowska wzrost odziedziczyła po rodzicach i to właśnie oni wychowali ją w poszanowaniu do innych kultur. Znana podróżniczka oprócz własnej córki, Marysi Błaszczyk, której ojciec nie żyje, adoptowała również Kabulę. Pochodząca z Tanzanii dziewczynka jest najlepszym dowodem na otwartość i miłość prezenterki do świata. Dziesięcioletnia biologiczna córka gwiazdy świetnie dogaduje się z nową siostrą!

Martyna Wojciechowska Kruk  

Martyna Wojciechowska: wzrost to nie jedyny ciekawy temat związany z tą charyzmatyczną dziennikarką. Równie wielkim zainteresowaniem cieszy się fakt związania się dziennikarki z Przemysławem Kossakowskim. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich jej fanów, którzy trzymali kciuki za nowego partnera gwiazdy. Na pewno świetnie się dogadują- nowy wybranek prezenterki również podróżuje i nagrywa własne programy! 

O tym, że Martyna Wojciechowska jest silną kobietą, mocno stąpającą po ziemi, świadczy jej kolekcja biżuterii dla firmy jubilerskiej W. Kruk. Zaprojektowała biżuterie dla pań ceniących nieszablonowe rozwiązania, a dzięki stylowym rozwiązaniom będą mogły pokazać swoje prawdziwe, wojownicze oblicze. Trzymamy kciuki za kolejne projekty!

Martyna Wojciechowska wzrost- ZOBACZ ZDJĘCIA:

martyna wojciechowska wzrost
martyna.world/ Instagram  

Martyna Wojciechowska wzrost gwiazdy niestety nie ma dobrego ujęcia na Instagramie, ale możemy podziwiać na zdjęciach dystans Martyny do świata.  

1
2
3
4
Poprzedni artykułJessica Mercedes po operacji wygląda świetnie! Blogerka miała poważne problemy
Następny artykułDoda: Instagram piosenkarki jest bardzo popularny. Przyciąga miliony
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.