Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była na samym szczycie, kochała ją cała Polska. Trudno uwierzyć, jak skończyła Maryna z „Janosika”
Kinga Majewska
Kinga Majewska 05.07.2020 19:53

Była na samym szczycie, kochała ją cała Polska. Trudno uwierzyć, jak skończyła Maryna z „Janosika”

maryna
Screen z serialu „Janosik”

Maryna z Janosika mogła zdziałać wiele jako aktorka, lecz wszystko potoczyło się inaczej. Choć wróżono jej wielką karierę zarówno na deskach teatru, jak i w produkcjach filmowych i telewizyjnych, gwiazda nie dostała żadnych ciekawych propozycji. Twórcy filmowi za bardzo utożsamiali ją z tą jedną rolą.

Maryna z Janosika była niegdyś prawdziwą gwiazdą. Wszyscy mężczyźni kochali Ewę Lemańską. To nieprawdopodobne, co obecnie się z nią dzieje. Niestety życie nie było dla niej łaskawe. To smutne, że mimo tego, iż była na samym szczycie, zrezygnowała z kariery aktorskiej w Polsce. Kobieta sama stwierdziła, że stała się aktorką jednej roli i to ją zrujnowało.

Maryna z Janosika rezygnuje z aktorstwa

Ewa Lemańska miała szansę na dużą karierę, lecz nikt nie chciał zaufać jej talentowi. Choć zagrała epizodyczne role w kilku serialach i pojawiła się w filmie Azyl, nigdy nie było już o niej tak głośno, jak po jej występie w Janosiku. Maryna skradła serca widzów i stała się jednocześnie gwoździem do trumny w karierze aktorskiej kobiety.

Życie przez lata jednak jej nie oszczędzało. Po tym, jak jej pierwszy mąż okazał się gejem, wyemigrowała do USA, gdzie została asystentką medyczną na Florydzie. Kobieta cały czas próbowała swoich sił w aktorstwie i pracowała jednocześnie jako epizodystka. Niestety przez brak znajomości języka, jej kariera stanęła w miejscu.

  1. Mateusz Borkowski z „Gogglebox” zrzucił 140 kg. Do sieci trafiło jego zdjęcie bez koszulki, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Zamówił ogromną porcję ryby w nadmorskim kurorcie. Gdy zobaczył rachunek od razu chwycił za aparat, długo nie mógł uwierzyć
  3. Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wraz z żoną pochwalili się wnętrzem swojego domu, mają dla Polaków niespodziankę

Ewa Lemańska: życie prywatne

Maryna z Janosika nie mogła jednak narzekać na swoje bujne życie prywatne, rozwodziła się bowiem aż 4 razy. Ze swoich związków ma także dwójkę synów, którzy obecnie mieszkają w Los Angeles.

Życie jej nie oszczędzało, kobieta miała raka piersi. Mimo wielu trudności udało jej się wyzdrowieć. Nie długo cieszyła się jednak powrotem do normalności, gdyż okazało się, że ma guza mózgu. Obecnie zmaga się z kolejnym nowotworem — skóry. Mamy nadzieję, że kobieta wyjdzie na prostą. Życzymy jej jak najlepiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

maryna

Maryna z Janosika była uwielbiana przez wielu.

maryna

Aktorka szybko zakończyła karierę i wyemigrowała do USA.

Maryna

Kobieta w 2018 roku udzieliła wywiadu dla Gazety Trybunalskiej, w którym opowiadała o swoich wspomnieniach z planu Janosika.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej i Agata Duda świętują dzień pocałunku w wymowny sposób. Fala zdjęć homoseksualnych par w odpowiedziach
  2. Jedną z najpoważniejszych chorób można poznać po oczach. Pojawiają się charakterystyczne zmiany
  3. Ogromna radość w życiu Edyty Górniak. Fani gratulują, gwiazda pęka z dumy
  4. Zbliżamy się do niebezpiecznej daty. W jednym miesiącu najczęściej dochodzi do rozstań w związku
  5. Ogromna strata, nie żyje Halina Urbanik. Bliscy przekazali smutną wiadomość o wybitnej Polce
  6. Od września duże zmiany w szkołach. Ekspert nie ma dobrych wiadomości, rodzice rwą włosy z głowy

Źródło: film.interia.pl