Lelum.pl

fot. eastnews.pl/Tomasz Zukowski

Do mediów dotarła bardzo przykra wiadomość. Fani Marzeny Kipiel-Sztuki będą załamani, ich ukochana aktorka przeżywa trudny czas

3 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Kwaterkiewicz

Marzena Kipiel-Sztuka coraz intensywniej odczuwa skutki epidemii koronawirusa. Na łamach

Marzena Kipiel-Sztuka coraz intensywniej odczuwa skutki epidemii koronawirusa. Na łamach

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego Marzena Kipiel-Sztuka przechodzi trudny czas
  • Czy zostanie wznowione nagrywanie nowych odcinków Świata według Kiepskich
  • Jakiego partnera dla siebie poszukuje aktorka

Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że brak zatrudnienia coraz bardziej daje się jej we znaki. To kolejna artystka, która nie ukrywa, że jej portfel znacznie zeszczuplał z powodu epidemii. Aktorka mówi wprost: – Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć.

Marzena Kipiel-Sztuka ma problemy finansowe

Z podobnymi kłopotami mierzą się miliony osób na świecie. Pandemia koronawirusa odcisnęła ogromne piętno na sytuacji gospodarczej. Z dnia na dzień ograniczono możliwość zarabiania wielu branżom.

Artyści nie boją się przyznać wprost, że nie radzą sobie z tą sytuacją. Na szczęście wiele osób miało oszczędności, ale te przecież też się w końcu skończą. Marzena Kipiel-Sztuka powiedziała jasno, że jej sytuacja, jak wielu innych ludzi, nie jest kolorowa.

Lech Wałęsa

Jak podaje Fakt, aktorka ostatni raz pracowała 8 marca, wystąpiła wówczas na koncercie w Lublinie. Chwilę później kolejne imprezy odwołano:

Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok – opowiada Faktowi aktorka

Na szczęście z ostatnich pieniędzy zrobiłam zapasy karmy dla mojego psa Gienka. On jest ze mną na dobre i na złe – dodaje z uśmiechem.

Kiedy wraca Świat według Kiepskich?

Z powodu koronawirusa w lipcu wstrzymano zdjęcia do Świata według Kiepskich, serialu, w którym Kiepiel-Sztuka wciela się w postać kultowej Halinki. To wydarzenie wpłynęło na słabą sytuację finansową aktorki. Na szczęście jest nadzieja, że praca na planie zostanie wznowiona już niedługo:

– Po nowym roku wchodzimy na plan „Kiepskich”, więc powinno być wtedy lepiej, bo znowu coś zarobię – mówi w rozmowie z Faktem aktorka.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Marzena Kipiel-Sztuka o swoim wymarzonym partnerze

Marzena Kipiel-Sztuka jest od 2015 roku wdową. Wtedy właśnie odszedł jej ukochany mąż Konrad Sztuka, który był producentem, reżyserem i wielką miłością aktorki . Aktorka 19 października z okazji 55 urodzin, była pytana przez dziennikarzy Faktu, jak wygląda jej życie uczuciowe, na chętnych, którzy podbiją jej serce Kipiel-Sztuka nie może narzekać:

– Kolejka stoi. Są tacy, którzy chcą się ze mną gdzieś pokazać. Wówczas robię im test. Zastanawiam się, co by było, gdyby wyłączyli na tydzień prąd i nie można by razem oglądać telewizji. Czy ja z takim człowiekiem miałabym o czym rozmawiać? Od razu eliminuję zawodników, którzy nie mają nic do powiedzenia – opowiada w rozmowie z Faktem i dodaje, czego szuka w ukochanym mężczyźnie:

– Wystarczy popatrzeć mężczyźnie w oczy i posłuchać, jak ten człowiek mówi. Jestem ortodoksem, jeśli chodzi o język polski. Jak słyszę, że „włancza światło” zamiast „włącza”, to zgrzytam zębami. Nie muszę od razu dyskutować o Gombrowiczu, ale niech przynajmniej facet mówi poprawnie po polsku. Nie lubię też interesowności. Gdy absztyfikant leci do mnie z koszem kwiatów zamiast z dobrą książką, to nie ma szans. Ale jeśli ktoś mi napisze SMS-a: Śpij dobrze, niech ci się śnią aniołki, to jestem zainteresowana – mówiła wówczas.

Liczymy, że sytuacja na świecie się unormuje i wszyscy wrócą do normalnej pracy. Widzowie na pewno liczą na kolejne sezony Świata według Kiepskich, choć serial bez Dariusza Gnatowskiego, nie będzie już taki sam.

Zobacz zdjęcia:

marzena kipiel-sztuka

Aktorka uwielbia zwierzęta i udziela się społecznie, by im pomagać.

marzena kipiel-sztuka

Aktorka od lat gra w uwielbianym serialu Świat według Kiepskich. Niestety produkcję wstrzymano z powodu koronawirusa.

Marzena Kipiel Sztuka

Aktorka jest miłośniczką książek, jej partner powinien podzielać tę pasję.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: fakt.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaterkiewicz

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]