Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marzena Kipiel-Sztuka napisze autobiografię. ,,Nie będzie to lektura dla grzecznych dziewczynek”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 22.02.2021 12:01

Marzena Kipiel-Sztuka napisze autobiografię. ,,Nie będzie to lektura dla grzecznych dziewczynek”

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. https://flickr.com/photos/96799800@N07, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons link do licencji: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/

Czyżby to już był koniec Świata według Kiepskich? W ostatnim czasie odeszło od nas dwóch czołowych aktorów sitcomu: serialowi Boczek i Paździoch. Okazuje się, że żona Ferdka, w którą wciela się Marzena Kipiel-Sztuka ma już nowe zajęcie. Aktorka zapowiedziała, że napisze autobiografię. Zastrzegam, że nie będzie to lektura dla grzecznych dziewczynek – zdradziła.

Czy Marzena Kipiel-Sztuka porzuci rolę Halinki w serialu Świat według Kiepskich? Niektórzy fani sitcomu martwią się, że to już koniec słynnej produkcji, ponieważ w krótkim czasie odeszło od nas jej dwóch czołowych aktorów. Czy uda się zastąpić Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa?

Marzena Kipiel-Sztuka napisze autobiografię

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie odeszło od nas dwóch cenionych aktorów. Tym samym rodzima branża filmowa straciła niezapomniane talenty, które przez wiele lat bawiły nas m.in. na ekranach sitcomu Świat według Kiepskich.

Najpierw 20 października 2020 roku odszedł od nas Dariusz Gnatowski, którego widzowie pokochali za rolę Boczka. Kolejny cios nadszedł niewiele później, bo 28 stycznia.

Wtedy media podały, że w ślad za kolegą z planu poszedł Ryszard Kotys, odtwórca roli nieznośnego sąsiada Ferdka, Mariana Paździocha. Dla produkcji to był z pewnością wielkie straty, gdyż obaj gwiazdorzy grali tam jedne z głównych ról.

Obok nich występowała również Marzena Kipiel-Sztuka. Żona Ferdka Kiepskiego, Halinka, jest znana ze swojej porywczości oraz specyficznego usposobienia do męża, którego co rusz namawia na wizytę w pośredniaku.

W czasie pandemii, kiedy wstrzymano wszelkie nagrywki do seriali, artystka przyznała, że jej sytuacja finansowa nie jest łatwa. Dzisiaj mało kto już wierzy, że komedia Polsatu wróci z nowymi odcinkami na ekrany.

Dlatego gwiazda już teraz pomyślała o swojej przyszłości i ma zamiar podbić rynek wydawniczy. Marzena Kipiel-Sztuka nosi się z zamiarem napisania autobiografii.

Marzena Kipiel-Sztuka znalazła sobie inne zajęcie

Skoro aktorka nie mogła grać, postanowiła znaleźć sobie inne zajęcie. Okazuje się, że od pół roku artystka porządkuje swoją przeszłości, a jak sama przyznaje, należy raczej do „sentymentalnych rozpamiętywaczek”.

Dlatego postanowiła, że napisze autobiografię. W rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium zdradziła więcej szczegółów na ten temat.

Zastrzegam, że nie będzie to lektura dla grzecznych dziewczynek – wyznała.

Podkreśliła również, że „nie zamierza sobie wystawiać laurki”, chociaż los raczej jej nie oszczędzał. Dlatego na łamach książki będziemy mogli się spodziewać wielu gorzkich historii, które z pewnością będą umiały nas wzruszyć.

Przypomnijmy, że gwiazda pochowała trzech mężów, a w kolorowych pisemkach głośno było również o jej uzależnieniu od alkoholu. Na pewno będzie trudno jej o tym pisać.

Pokażę siebie bez retuszu i zafałszowania – zapowiedziała Marzena Kipiel-Sztuka. Czekacie na jej autobiografię?

Zobacz zdjęcia:

Marzena Kipiel-Sztuka zasłynęła z roli Halinki w Świecie według Kiepskich.

Niedawno zapowiedziała, że ma zamiar napisać autobiografię. Czyżby był to koniec sitcomu?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: ksiazki.wp.pl