Lelum.pl

Fot.screen z serialu „Świat według Kiepskich”

Marzena Kipiel-Sztuka niedawno wyznała się, że nie ma za co żyć. Teraz wyszła na jaw rzecz, której nikt się nie spodziewał

24 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Kwaterkiewicz

Marzena Kipiel-Sztuka jakiś czas temu w rozmowie z Faktem przyznała, że epidemia pozbawiła ją całkowicie źródła dochodu. Prace na planie ustały, a fundusze się kończą.

Marzena Kipiel-Sztuka jakiś czas temu w rozmowie z Faktem przyznała, że epidemia pozbawiła ją całkowicie źródła dochodu. Prace na planie ustały, a fundusze się kończą.

Aktorka nie bała się przyznać, że znajduje się w trudnym położeniu. Marzena Kipiel-Sztuka wprost powiedziała, że nie daje rady. Gwiazda podkreśliła, że nie tylko ona jest w takiej sytuacji. W tych czasach wiele osób spotkał ten sam los.

Marzena Kipiel-Sztuka otrzymała pomoc na święta

Aktorka jeszcze nie tak dawno w rozmowie z Faktem mówiła, że od kwietnia nie stanęła na planie Świata według Kiepskich, a to właśnie rola w serialu jest głównym źródłem jej utrzymania:

– Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć. Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok – mówiła w rozmowie z tabloidem aktorka.

Marzena Kipiel-Sztuka w wywiadzie dla Twojego Imperium przyznała, że ktoś zwrócił uwagę na jej trudną sytuację i postanowił pomóc. Najpierw do Kipiel-Sztuki pani Marysia wysłała domowy rosół, później pani Marysia zaproponowała, że podzieli się świątecznymi potrawami.

Nie chciałam przyjąć pomocy od niej, bo teraz cały świat klepie biedę, a ja nie jestem nadzwyczajnym wyjątkiem. Ale pani Marysia nie dała się zbić z pantałyku. Później obiecała, że podeśle mi wigilijne krokiety i barszcz – mówiła w wywiadzie.

Aktorka obiecała także, że na pewno odwdzięczy się za okazane jej serce:

– Jestem jej bardzo wdzięczna. Z pewnością kiedyś w jakiś sposób odwdzięczę się za to, że okazała mi tyle dobrego serca.

Marzena Kipiel-Sztuka liczy na powrót do pracy

Na szczęście, aktorka ma pozytywną perspektywę przed sobą. Możliwe, że już na wiosnę ruszą zdjęcia do nowego sezonu Świata według Kiepskich. Trudno jednak będzie wyobrazić sobie produkcję bez udziału nieodżałowanego Dariusza Gnatowskiego.

Po nowym roku wchodzimy na plan „Kiepskich”, więc powinno być wtedy lepiej […]. Na szczęście z ostatnich pieniędzy zrobiłam zapasy karmy dla mojego psa Gienka. On jest ze mną na dobre i na złe – przyznała Kipiel-Sztuka w rozmowie z Faktem.

Kipiel-Sztuka przyznała także, że za ostatnie oszczędności kupiła zapasy karmy dla swojego czworonożnego przyjaciela. To właśnie Gienek, mały pies jest powiernikiem sekretów aktorki i pocieszycielem. Mało kto wie, jak bardzo tragiczne było życie uczuciowe gwiazdy.

Zobacz zdjęcia:

marzena kipiel-sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka kocha zwierzęta. Wspiera różne fundacje i schroniska.

Marzena Kipiel-Sztuka

Aktorka zarabiała głównie na grze w serialu Świat według Kiepskich.

Marzena Kipiel Sztuka

Na szczęście ktoś wyciągnął pomocną dłoń do aktorki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie do wiary, w jakich warunkach żyje była gwiazda "M jak miłość". Kuchnia jak z domku dla lalek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Cóż za piękność w sercu Jarosława Kreta. Okazało się, że mieszka na końcu świata, jej uroda zwala z nóg
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Smutny widok na grobie Leonarda Pietraszaka. Nie bez powodu świeci pustkami
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Norbi prosi o pomoc. Dopiero teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze, ciężko powstrzymać łzy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Paul Grant. Zmarł w wieku 56 lat. "Odszedł za wcześnie"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Ojciec Dawida Kubackiego zdradził szczegóły rodzinnego dramatu. Wiadomo, kiedy jego synowa udała się do szpitala
Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaterkiewicz

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]