Lelum.pl

fot. KAPiF

Marzena Kipiel-Sztuka ma poważne problemy finansowe i awarie pieca. Marznie w zimnym mieszkaniu

29 Listopada 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Właśnie na jaw wyszły dramatyczne informacje na temat aktorki znanej z kultowego serialu „Świat według Kiepskich”. Marzena Kipiel-Sztuka ma poważne kłopoty finansowe. Ledwo starcza jej na podstawowe potrzeby.

Właśnie na jaw wyszły dramatyczne informacje na temat aktorki znanej z kultowego serialu „Świat według Kiepskich”. Marzena Kipiel-Sztuka ma poważne kłopoty finansowe. Ledwo starcza jej na podstawowe potrzeby.

Już jakiś czas temu media obiegła przygnębiająca wiadomość o trudnej sytuacji materialnej gwiazdy. Odtwórczyni roli Halinki z popularnego serialu Polsatu zaprzeczyła wówczas wszystkim plotkom na temat swoich problemów finansowych.

Teraz jednak sytuacja jeszcze bardziej się pogorszyła, a aktorka boleśnie odczuwa skutki postępującej inflacji. Niedawno poinformowała o tym, w jakich mieszka warunkach.

Marzena Kipiel-Sztuka szczerze o swojej sytuacji finansowej

Gwiazda udzieliła niedawno szczerego wywiadu magazynowi „Twoje Imperium”, w którym otworzyła się na temat swojej trudnej sytuacji finansowej. Jak przyznała sama aktorka, w ostatnim czasie nie otrzymuje żadnych propozycji zawodowych, a w związku z tym coraz bardziej zaczyna obawiać się o swoje źródło utrzymania.

Faktem, który jeszcze bardziej spędza jej sen z powiek, jest narastająca wciąż inflacja i coraz wyższe ceny produktów. Do tego dochodzi podwyżka opłat za ogrzewanie i awaria pieca gazowego, z którą aktualnie zmaga się aktorka.

Siedzę więc w zimnym mieszkaniu opatulona dwoma kocami, czekając, aż odpowiednie części do pieca przyjdą – wyznała Marzena Kipiel-Sztuka.

Marzena Kipiel-Sztuka nie traci nadziei na lepsze jutro

Zapytana o to, co stało się z pieniędzmi, które otrzymała za swoją ostatnią kampanię reklamową, Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że przeznaczyła je na spłatę kredytuGwiazda „Świata według Kiepskich” nie ukrywa, że sytuacja jest krytyczna, ale ona sama nie zamierza tracić nadziei na pozytywne rozwiązanie wszystkich jej kłopotów.

–Dziś znów muszę zaciskać pasa i liczyć na to, że dostanę propozycję ciekawej roli. Ale szanse są na to dość marne, bo od wielu miesięcy nie zadzwonił do mnie żaden producent. Zostaje jednak nadzieja, że los się wkrótce odmieni, a ja wrócę do swojego ukochanego aktorstwa – wyznała w wywiadzie aktorka.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy artystka zmaga się z kłopotami finansowymi. Według niej powodem takiego stanu rzeczy jest pandemia, przez którą straciła sporą część możliwości zarobku. Niestety, sytuacja ta utrzymuje się również obecnie, a Marzena Kipiel-Sztuka wciąż zmaga się z brakiem propozycji zawodowych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Tagi:

Martyna Pałka

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie żyje aktor znany z "Klanu" czy "Ojca Mateusza", właśnie dramatyczne wieści obiegają Polskę

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Niezwykły hołd dla Marii Czubaszek. Zaskakujące sceny przy grobie, skomentował je sam ksiądz

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Beata Tyszkiewicz ma lichą emeryturę. Córka wyjawiła, że pogarsza się też jej zdrowie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Gwiazdor disco polo uderzył w Ralpha Kaminskiego. Zaroiło się od przykrych komentarzy Polaków

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Sylwia Przybysz jest w ciąży. Ojcem będzie Jan Dąbrowski "ależ będzie gromada"

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dziś jest słynną na całą Polskę piosenkarką. Tak gwiazda wyglądała w dzieciństwie

Czytaj więcej >