Lelum.pl

fot. KAPiF

Marzena Kipiel-Sztuka ma poważne problemy finansowe i awarie pieca. Marznie w zimnym mieszkaniu

29 Listopada 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Właśnie na jaw wyszły dramatyczne informacje na temat aktorki znanej z kultowego serialu „Świat według Kiepskich”. Marzena Kipiel-Sztuka ma poważne kłopoty finansowe. Ledwo starcza jej na podstawowe potrzeby.

Właśnie na jaw wyszły dramatyczne informacje na temat aktorki znanej z kultowego serialu „Świat według Kiepskich”. Marzena Kipiel-Sztuka ma poważne kłopoty finansowe. Ledwo starcza jej na podstawowe potrzeby.

Już jakiś czas temu media obiegła przygnębiająca wiadomość o trudnej sytuacji materialnej gwiazdy. Odtwórczyni roli Halinki z popularnego serialu Polsatu zaprzeczyła wówczas wszystkim plotkom na temat swoich problemów finansowych.

Teraz jednak sytuacja jeszcze bardziej się pogorszyła, a aktorka boleśnie odczuwa skutki postępującej inflacji. Niedawno poinformowała o tym, w jakich mieszka warunkach.

Marzena Kipiel-Sztuka szczerze o swojej sytuacji finansowej

Gwiazda udzieliła niedawno szczerego wywiadu magazynowi „Twoje Imperium”, w którym otworzyła się na temat swojej trudnej sytuacji finansowej. Jak przyznała sama aktorka, w ostatnim czasie nie otrzymuje żadnych propozycji zawodowych , a w związku z tym coraz bardziej zaczyna obawiać się o swoje źródło utrzymania.

Faktem, który jeszcze bardziej spędza jej sen z powiek, jest narastająca wciąż inflacja i coraz wyższe ceny produktów. Do tego dochodzi podwyżka opłat za ogrzewanie i awaria pieca gazowego, z którą aktualnie zmaga się aktorka.

Siedzę więc w zimnym mieszkaniu opatulona dwoma kocami, czekając, aż odpowiednie części do pieca przyjdą – wyznała Marzena Kipiel-Sztuka.

Marzena Kipiel-Sztuka nie traci nadziei na lepsze jutro

Zapytana o to, co stało się z pieniędzmi, które otrzymała za swoją ostatnią kampanię reklamową, Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że przeznaczyła je na spłatę kredytuGwiazda „Świata według Kiepskich” nie ukrywa, że sytuacja jest krytyczna, ale ona sama nie zamierza tracić nadziei na pozytywne rozwiązanie wszystkich jej kłopotów.

–Dziś znów muszę zaciskać pasa i liczyć na to, że dostanę propozycję ciekawej roli. Ale szanse są na to dość marne, bo od wielu miesięcy nie zadzwonił do mnie żaden producent. Zostaje jednak nadzieja, że los się wkrótce odmieni, a ja wrócę do swojego ukochanego aktorstwa – wyznała w wywiadzie aktorka.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy artystka zmaga się z kłopotami finansowymi. Według niej powodem takiego stanu rzeczy jest pandemia, przez którą straciła sporą część możliwości zarobku. Niestety, sytuacja ta utrzymuje się również obecnie, a Marzena Kipiel-Sztuka wciąż zmaga się z brakiem propozycji zawodowych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Roksana Węgiel powiedziała, czy zrobiłaby aborcję. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Conan Kaźmierski przeszedł zabieg. Opisał, co się działo w gabinecie. "Czemu ja nie poszedłem do kogoś innego"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Piotr Wysocki. Gwiazdor "Czterech pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy" zginął w pożarze
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nowa partnerka zachwyciła fanów jedną cechą. Marcin Hakiel za to oberwał
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]