Marzena Kipiel Sztuka: mąż aktorki umarł nagle, gdy — jak przyznała — w ich małżeństwie zaczęło lepiej się układać. Aktorka pochowała aż trzech mężczyzn, z którymi była związana. Życie Halinki z „Kiepskich” to pasmo osobistych tragedii, które – mimo swojej niszczycielskiej siły – nie zdołały zabić w aktorce pogody ducha, ani powstrzymać jej przed walką o swoje szczęście.

Marzena Kipiel Sztuka, którą widzowie kojarzą przede wszystkim z roli temperamentnej Halinki ze Świata według Kiepskichnie miała łatwego życia. Artystce nie udało się przez wiele lat stworzyć długiego związku. Jej partnerzy umierali w niedługich odstępstwach czasu. Marzena Kipiel sztuka: mąż aktorki, z którym artystka rozwiodła się po wielu latach małżeństwa, kilka lat później przegrał z chorobą nowotworową. – Różne rzeczy są ludziom pisane. Jest cierpienie, śmierć, zakochanie, przyjaźń. Tak mi się w życiu układało, że wiązałam się z mężczyznami, których nie ma już wśród nas — powiedziała Kipiel Sztuka magazynowi Na Żywo

Marzena Kipiel Sztuka: mąż Konrad Sztuka przegrał walkę z nowotworem

Halinka ze Świata według Kiepskich nie miała idealnego życia — codziennie musiała mierzyć się z dziwacznymi pomysłami wiecznie siedzącego przed telewizorem Ferdynanda. Jednak zawsze towarzyszyło temu dużo śmiechu. Prawdziwe życie odtwórczyni serialowej Halinki było znacznie bardziej skomplikowane i smutne. 

Pierwszy mąż aktorki Konrad Sztuka przegrał z chorobą nowotworową i odszedł w 2015 roku. Wcześniej para się rozwiodła. – Byłam zafascynowana pracą. Teatr był dla mnie najważniejszy. Nie umiałam też zdecydować się na dziecko. Jak wielu artystów, za bardzo skupiałam się na sobie. — mówiła Kipiel Sztuka w Na Żywo.

Po rozwodzie aktorka związała się z Mariuszem Piesiewiczem, operatorem kamery, którego poznała na planie Świata według Kiepskich. Niestety Piesiewicz umarł nagle, w 2005 roku. Miał tylko 44 lata. 

Co się stało z drugim mężem aktorki?

W 2007 roku artystka wyszła ponownie za mąż. Jej wybrankiem był Przemysław Buksakowski. Jej drugie małżeństwo również nie było usłane różami. Media donosiły o problemach alkoholowych Buksakowskiego. Mężczyzna również odszedł nagle.

– Jego śmierć zdarzyła się, gdy jako małżeństwo zaczęliśmy wychodzić na prostą. Kiedy miało być tak pięknie — wyznała aktorka, o czym można przeczytać w portalu Pomponik.pl. 

Jeszcze w zeszłym roku media donosiły, że aktorka jest znowu szczęśliwie zakochana. Niezależnie od tego, czy Marzena Kipiel Sztuka jest teraz w związku, czy nie, trzeba przyznać, że to silna, odważna kobieta, która wiele przeszła. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

 

marzena kipiel sztuka mąż
Instagram.com @polsat official

Marzenę Kipiel Sztukę widzowie kojarzą przede wszystkim ze Świata według Kiepskich. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które są idealnymi rodzicami. Sprawdź, czy masz to we krwi
Następny artykułBlue Monday 2019. Najbardziej depresyjny dzień w roku już dziś