Odkąd Marzena Rogalska opuściła szeregi Telewizji Polskiej nie milkną echa na temat jej angażu w innej stacji telewizyjnej. Według doniesień Pudelka popularna dziennikarka właśnie rozpoczęła rozmowy na temat objęcia posady prowadzącej program Dzień Dobry TVN. Miałaby zastąpić Filipa Chajzera, który nie cieszy się dobrą opinią u wielu telewidzów.

Wszystko wskazuje na to, że Marzena Rogalska wróci na ekrany telewidzów, jednak tym razem w roli prezenterki śniadaniówki TVN-u. W programie szykują sie diametralne zmiany.

Marzena Rogalska w Dzień Dobry TVN?

Wiele wskazuje na to, że tak właśnie się stanie. Od momentu rezygnacji pracy w TVP Marzena Rogalska w dalszym ciągu pozostaje aktywna zawodowo, jednak wkrótce jej obowiązki mogą się powiększyć. Jakiś czas temu dziennikarka informowała w mediach społecznościowych, że wkrótce wróci na ekrany telewizorów.

Tymczasem Pudelek podał informację, że popularna prezenterka rozpoczęła rozmowy z TVN i miałaby zostać nową prowadzącą program Dzień Dobry TVN. Co więcej, byłaby częścią nowego duetu, który tworzyłaby z Beatą Sadowską.

Marzena Rogalska była na rozmowach w TVN. Na korytarzach plotkuje się, że być może niebawem pojawi się nowy duet prowadzących Dzień dobry TVN, Rogalska – Sadowska. Prezenterki bardzo się przyjaźnią, mają również wieloletnie doświadczenie w telewizji śniadaniowej. Obie pracowały kiedyś w TVN – podaje informator Pudelka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co więcej, portal informuje, że prezes stacji TVN, Edward Miszczak planuje zwiększenie oglądalności, w czym obecność Marzeny Rogalskiej miałaby pomóc. Ponadto planowane są znacznie większe zmiany, gdyż jedna z par podobno nie cieszy się dobrym uznaniem w oczach telewidzów.

Marzena Rogalska zastąpi Filipa Chajzera w Dzień Dobry TVN?

Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Informator Pudelka podaje, że nowy duet miałby być zastępstwem dla Filipa Chajzera oraz Małgorzaty Ohme, którzy nie raz spotykali się z krytyką telewidzów. Zdaniem źródła, kiedy oni prowadzą śniadaniówkę, większość telewidzów wybiera programy konkurencyjne.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie cieszą się zbytnią sympatią widzów, a pasma z ich udziałem mają dużo mniejszą oglądalność niż z innymi prowadzącymi. Kiedy oni prowadzą program, większość widzów wybiera Pytanie na śniadanie – czytamy.

Nie ulega wątpliwościom, że Marzena Rogalska wniosłaby do śniadaniówki TVN-u wiele entuzjazmu i profesjonalizmu dziennikarskiego. Jednak, czy takie rozwiązanie byłoby odpowiednie? Prezes Miszczak planuje zwiększenie ilości par w Dzień Dobry TVN.

– W TVN redukują etaty, ale jeśli chodzi o samo Dzień dobry TVN, jest odwrotnie. Planuje się zwiększyć ilość par – tak aby była podobna różnorodność jak w TVP2 – dodaje informator Pudelka.

Myślicie, że Marzena Rogalska poradzi sobie w Dzień Dobry TVN?

Zobacz zdjęcia:

Marzena Rogalska
fot. Piotr Molecki/East News

Marzena Rogalska może zostać nową prowadzącą Dzień Dobry TVN.

Marzena Rogalska
fot. Beata Zawadzka/East News

Dziennikarka miałaby zastąpić na tym stanowisku Filipa Chajzera.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl