Marzena Rogalska opublikowała na swoim Instagramie bardzo wzruszający post, który chwyta za serce. Dziennikarka, która przed tygodniem rozstała się z TVP, opisała los dwóch psów seniorów, Romea i Julii, których nikt nie chciał. Niestety suczka Julcia została uśpiona z powodu agresywnej białaczki. Teraz dziennikarka prosi o wsparcie dla pieska – Trzymajcie kciuki za Romka, który stracił dzisiaj miłość swojego życia… – czytamy.

Los dwójki piesków, Romea i Julii tak mocno wzruszył dziennikarkę, że miała problem z napisaniem długiego posta, który ostatecznie znalazł się na jej Instagramie. Bardzo wzruszająca historia, która urzekła wielu fanów Marzeny Rogalskiej.

Marzena Rogalska przypomniała historię piesków

Ostatni wpis dziennikarki na Instagramie nawiązuje do historii piesków: Romea i Julii, których nikt nie chce. Odniosła się w nim do jednego z prowadzonych przez nią wydań programu Pytanie na śniadanie, gdzie szukała pieskom kochającego domu. Właśnie dzięki niej udało się znaleźć osoby, które zaopiekowały się Romeem i Julią, jednak niestety ich szczęście nie trwało długo.

Przepełniona emocjami Marzena Rogalska przyznała, że bardzo ciężko było napisać jej ten wpis, co spowodowane było łzami napływającymi do oczu. Okazało się, że suczka Julia trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

 Kilka dni temu Julcia trafiła do szpitala, poczuła się gorzej, wysoki poziom białych krwinek, stan zapalny, woda w płucach… Niech walczy, kibicowałyśmy, ma o co, tyle czekała z Romkiem w schronisku, zresztą za chwilę przeprowadzają się do większego mieszkania z ogródkiem! – napisała Rogalska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Pod jej nieobecność Romeo wył z rozpaczy. Niedługo po tym, jak wróciła do domu, konieczna stała się ponowna hospitalizacja. Następnego dnia Julia musiała zostać uśpiona.

Romuś wył z rozpaczy pod nieobecność Julci, która wreszcie wczoraj wróciła do domu. Słabiutka…bezradna, jak to często bywa w chorobie. Czekaliśmy jeszcze na wyniki kolejnych badań. A dzisiaj… dzisiaj o 11.39 dostałam sms: Marzenka, Julcia została przed chwilą uśpiona. Agresywna białaczka… – wspomina zrozpaczona dziennikarka.

Marzena Rogalska prosi o adopcję starszych piesków

Dziennikarka, która ponad tydzień temu rozstała się z TVP, pisząc post, poprosiła ludzi o adopcję starszych piesków. Przekonywała, że jest to bardzo mądre towarzystwo. Poprosiła także o trzymanie kciuków za Romea.

– Jeśli przyjdzie Wam do głowy adopcja zwierzaka, błagam, pomyślcie najpierw o seniorach, to jest super towarzystwo, które ma dużo do zaoferowania człowiekowi. Przekochane. Mądre. I proszę, trzymajcie razem ze mną kciuki za Romka, który stracił dzisiaj miłość swojego życia… – napisała Rogalska.

Post Marzeny Rogalskiej spotkał się z dużym zainteresowaniem, podpisało się pod nim wiele znanych osób tj. Karolina Pilarczyk, czy Anna Dereszowska. Podobnie stało się po decyzji o odejściu dziennikarki z TVP. Podpisujemy się pod jej słowami i życzymy Romusiowi dużo siły!

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Marzena Rogalska wspomniała historię piesków: Romea i Julii, która została uśpiona. Zaapelowała do fanów o wsparcie dla Romusia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułWidziałaś czerwoną plamkę w jajku? Możesz być spokojna, nie jest szkodliwa
Następny artykułJustyna Żyła odpowiedziała na komentarze fanów. Przy okazji ujawniła wstydliwy kompleks byłego męża
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl