Widzowie Pytania na śniadanie zastanawiali się, czym zajmie się Marzena Rogalska po odejściu z TVP. Okazuje się, że dziennikarka już znalazła sobie pracę – poprowadzi wykłady w serwisie Beaty Sadowskiej.

Wszyscy, którzy kibicowali Marzenie Rogalskiej, mogą być zadowoleni. Była prowadząca śniadaniówki TVP nie zamierza odpoczywać po odejściu z telewizji. Właśnie pojawiła się zapowiedź jej nowego projektu.

Marzena Rogalska odeszła z TVP

W połowie lutego Polskę obiegła wiadomość o zaskakującej decyzji Marzeny Rogalskiej. Prezenterka postanowiła rzucić pracę w TVP, o wszystkim poinformowała po głośnym proteście mediów. 

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – pisała na swoim Instagramie.

Informacja była szokiem dla wszystkich widzów śniadaniówki TVP. Rogalska i Kammel od lat tworzyli jeden z najbardziej lubianych duetów w polskiej telewizji. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Niestety, najprawdopodobniej odejście z pracy wpłynęło także na prywatne relacje pomiędzy dwójką prowadzących PNŚ. Wygląda na to, że postanowili… zablokować się w mediach społecznościowych. 

Jeśli martwiliście się o przyszłość Marzeny Rogalskiej, możecie odetchnąć z ulgą. Gwiazda znalazła pracę – już jutro będzie można oglądać jej wykłady w serwisie Beaty Sadowskiej.

Marzena Rogalska ma już nowe zajęcie

Po odejściu z TVP Rogalska udzieliła Sadowskiej poruszającego wywiadu, polały się łzy. Dziennikarka wyznała, że była już bardzo zmęczona dotychczasowym życiem i wymagającą pracą.

Okazuje się, że panie rozpoczęły współpracę, o czym dziś mogliśmy się dowiedzieć. Beata Sadowska ogłosiła na Instagramie:

Już w ten piątek wykłady Marzeny Rogalskiej na www.mentalist.pl, a w niedzielę o 21.00 widzimy się tu na LIVE’e.

Z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje o Marzenie Rogalskiej. Chcielibyście znowu zobaczyć ją w telewizji?

Zobacz film:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Beata Sadowska (@beata_sadowska_official)

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 
 
Poprzedni artykułMałgorzata Lorentowicz uratowała niejedno życie. Aktorka była sanitariuszką w Powstaniu Warszawskim
Następny artykułNie żyje Stanisław Wolski. Aktor miał 72 lata
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.