Marzena Rogalska udzieliła pierwszego szczerego wywiadu po odejściu z TVP. W rozmowie z Onetem zdradziła, jak naprawdę wyglądała jej relacja z Tomaszem Kammelem. Okazuje się, że nie zawsze było między nimi kolorowo – Byliśmy zgranym duetem, ale tylko w pracy – powiedziała dziennikarka.

Marzena Rogalska odniosła się także do tego, jak były partner zawodowy pożegnał ją na wizji. Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się takiej relacji Tomasza Kammela na rezygnację koleżanki, z którą przez 12 lat zasiadał na kanapie prowadzących Pytania na śniadanie.

Marzena Rogalska o odejściu z TVP

Temat rezygnacji Marzeny Rogalskiej z pracy w TVP, jest jednym z najpopularniejszych i najobszerniej omawianych w Polsce. Ponad tydzień temu zamieściła bardzo długi wpis na swoim Instagramie, w którym poinformowała o swojej decyzji. Wpływ na nią miał m.in. głośny strajk mediów, który odbył się 10 lutego.

– Środa 10 lutego była dla mnie przełomem. W moim przypadku doszło do paradoksu, bo jednocześnie strajkowałam i pracowałam. O strajku mediów dowiedziałam się rano, jadąc na mój dyżur w Pytaniu na śniadanie. To był dla mnie bardzo trudny dzień, moje radio, w którym pracuję, strajkowało, a telewizja, w której pracowałam, nadawała, jakby nic się nie stało – powiedziała Marzena Rogalska w rozmowie z Onetem.

Dziennikarka zaznacza, że tamtego dnia napięcie było ogromne. Towarzyszyło jej przez cały czas i był moment, że rozważała przesunięcie terminu premiery swojej książki pt. Czas tajemnic, jednak ostatecznie odbyła się. Co więcej, każdy odebrał to bardzo pozytywnie, a była gwiazda TVP nie została przez nikogo skrytykowana. Tak czy inaczej, 10 lutego był dla niej bardzo ciężkim dniem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Prawda jest jednak taka, że przez cały dzień nie mogłam sobie poradzić z emocjami. Podczas PnŚ trzykrotnie powiedziałam do Tomka Kammela: Być może to jest ostatni program, który prowadzimy razem – powiedziała Marzena Rogalska.

Marzena Rogalska o relacji z Tomaszem Kammelem

Bardzo głośno było na temat braku reakcji Tomasza Kammela o odejściu Rogalskiej z TVP. Wiele osób zdecydowało się publicznie wypowiedzieć na ten temat, w tym np. Borys Szyc. Dziennikarka także dodała kilka słów od siebie, ujawniając, jak naprawdę wyglądała ich wspólna relacja.

– Tomek nie był u mnie w domu, nie zna mojego partnera, moich przyjaciół, nie uczestniczył w prywatnych imprezach, na przykład urodzinowych. Trudno mówić o przyjaźni na podstawie zdjęć z mediów społecznościowych, pokazujących nas w pracy, chociaż uśmiechniętych i na kanapie z filiżanką kawy w przytulnych okolicznościach przyrody. Takie miejsca zazwyczaj nie kojarzą się z pracą – mówiła dla Onetu Marzena Rogalska.

Jak twierdzi, łączyły ich głównie relacje zawodowe i nie miała zamiaru tego zmieniać. Niemniej trzeba przyznać, że tworzyli naprawdę udany i zgrany duet, który zapadnie w pamięci widzów przez wiele lat.

– Z Tomkiem łączyły mnie relacje zawodowe i zawsze wiedziałam, że nie chcę tego zmieniać, a to jak mnie pożegnał, czy nie pożegnał, pozostawię bez komentarza – dodaje dziennikarka.

Co sądzicie o ich wspólnej relacji.

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie
fot. facebook.com/pytanienasniadanie

Marzena Rogalska odniosła się do relacji z Tomaszem Kammelem.

Marzena Rogalska
fot. kadr z programu ,,Pytanie na śniadanie”

Okazuje się, że przyjaźnili się głównie w pracy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułHalinka z „Sanatorium miłości” wystąpiła w „Pytaniu na Śniadanie”. Fani twierdzą, że została źle potraktowana
Następny artykułKim jest nowy partner Dominiki Tajner? Nie jest z Polski i ma oryginalne imię
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl