Marzena Rogalska: ojciec gwiazdy Telewizji Polskiej po długiej walce z chorobą odszedł w 2016 roku. Dziennikarka była z nim bardzo związana i po kilku latach zdecydowała się opowiedzieć o swoim tacie, a także o chorobie, z jaką zmagał się pod koniec swojego życia. Gwiazda po raz pierwszy tak mocno się otworzyła. 

Marzena Rogalska jest jedną z ulubionych prezenterek Telewizji Polskiej. Dzięki swojemu poczuciu humoru i błyskotliwości zdobyła sympatię widzów w całej Polsce, która  z biegiem lat wcale nie słabnie. Kilka lat temu w życiu dziennikarki doszło do tragedii. Po wielu latach walki z chorobą zmarł jej ukochany tata. Marzena Rogalska: ojciec dziennikarki był na niej bardzo ważny. Prezenterka zdecydowała się opowiedzieć o swoim zmarłym tacie i chorobie, z jaką toczył nierówną walkę. 

Marzena Rogalska: ojciec dziennikarki zmarł kilka lat temu

W 2013 roku media obiegła informacja o tym, że ojciec Marzeny Rogalskiej miał wylew. Był to bardzo trudny czas dla dziennikarki, która jak zawsze przyznawała w wywiadach, była bardzo zżyta ze swoim ojcem. W 2016 roku tata prezenterki TVP zmarł, co było traumatycznym wydarzeniem w życiu dziennikarki. Kilka lat po tych strasznych wydarzeniach Marzena Rogalska zdecydowała się opowiedzieć portalowi pomponik.pl o swoim tacie, a także o jego chorobie. Jak sobie wówczas radziła? 

– Tłumaczyłam sobie: ciesz się, że twój tata żyje, korzystaj z jego obecności. Starałam się zachowywać jak dawniej -opowiadałam mu, co się u mnie ciekawego wydarzyło, zabierałam na spacery. Kiedy nie mogłam go odwiedzić, dzwoniłam i prosiłam mamę, żeby przyłożyła tacie słuchawkę do ucha… – zwierzyła się gwiazda TVP portalowi pomponik.pl.

Marzena Rogalska: ojciec była dla niej bardzo ważny, a jego śmierć była dla niej bolesnym doświadczeniem. W rozmowie z portalem dziennikarka opowiedziała o lekcji życia, jaką zafundowała jej śmierć ojca. 

– Trzeba dobrze gospodarować czasem i spędzać go z tymi, których kochamy. Ten pośpiech, towarzyszący nam na co dzień, ogłupia. Czas jest bezcenny i nie jest z gumy, tych zmarnowanych chwil nikt nam już nie odda… – tłumaczy. 

Jaki był ojciec Marzeny Rogalskiej?

Ojciec Marzeny Rogalskiej trzy lata przed śmiercią miał udar mózgu, który strasznie odbił się na jego zdrowiu. Prezenterka wspomina, że całą rodziną mieli złudne nadzieje, że choroba, która go dotknęła nie będzie postępowała aż w tak szybkim tempie. Jaki był ojciec Marzeny Rogalskiej przed chorobą?

– Tata był niezwykle serdecznym, energicznym i radosnym mężczyzną. (…) Bardzo przeżyłam to, że z dnia na dzień skończyły się telefony, bo wcześniej często dzwonił i prawie codziennie wysyłał SMS-y (…) Bardzo interesował się historią i przyrodą, ciągle coś czytał, oglądał filmy przyrodnicze – wspomina Rogalska. 

Dziennikarka nieczęsto mówi o swoim życiu prywatnym, jednak zdecydowała się opowiedzieć o ojcu, który był dla niej tak niesamowicie ważny. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marzena Rogalska: ojciec
instagram.com/marzena_rogalska

Marzena Rogalska: ojciec był dla niej bardzo ważny.

Marzena Rogalska: ojciec
instagram.com/marzena_rogalska

Ojciec gwiazdy zmarł w 2016 roku.

Marzena Rogalska: ojciec
instagram.com/marzena_rogalska

Trzy lata przed śmiercią miał udar mózgu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marcin Meller o swoim odejściu z „Dzień Dobry TVN”: „Od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie”
  2. Jak dziś wygląda Baby z „Dirty Dancing”? Operacje plastyczne zmieniły ją nie do poznania
  3. Jak kiedyś wyglądała Anna Popek? Dziennikarka TVP od zawsze zachwycała urodą
  4. Władimir Kliczko sam wychowuje córkę na Ukrainie. Matka nie widziała dziecka od lat
  5. Córka polskiego miliardera robi karierę za granicą. Zaśpiewała z samym Andreą Boccellim

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułDamska fryzura na samuraja – jak ją zrobić? Proste tricki
Następny artykułAleksandra Domańska nago na plaży! Wspiera ideę ciałopozytywności
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.