Marzena Rogalska schudła i przeszła dużą metamorfozę. Zapuściła włosy, odświeżyła kolor, a z luźnych ubrań zrezygnowała na rzecz dopasowanych stylizacji. Prezenterka zmieniła się i wygląda olśniewająco! Jaki był jej sposób na zmianę wizerunku?

Gwiazda od wielu lat współpracuje z TVP, gdzie jest współprowadzącą programu Pytanie na śniadanie. Pojawia się także w innych programach rozrywkowych stacji. Marzena Rogalska regularnie prezentuje się widzom w nienagannych stylizacjach. Dodatkowo jej smukła sylwetka sprawia, że inne kobiety zerkają z zazdrością. Czy zawsze tak było?

Jak kiedyś wyglądała Marzena Rogalska?

Jeszcze kilka lat temu Marzena Rogalska była dość ostrożna w kwestii stylizacji. Najczęściej decydowała się na klasyczne sukienki o prostym kroju. Z czasem przeszła jednak spektakularną metamorfozę i zaskoczyła wszystkich. 

Gwiazda nie zdecydowała się na drastyczną zmianę koloru włosów. Od dawna stawia na blond, który skutecznie odejmuje jej lat. Teraz jednak zdecydowanie wybiera bardziej nowoczesne odcienie i cięcia. Co jeszcze pomogło dziennikarce w zmianie wizerunku? 

Metamorfoza Marzeny Rogalskiej

Jak schudła Marzena Rogalska? Dziennikarka ciężko trenuje i stara się robić to w każdej wolnej chwili. Jakiś czas temu na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie z treningu, w którym towarzyszyli jej trener i pies. Jedna z fanek zapytała, jak często Rogalska ćwiczy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Ile mogę, minimum dwa razy w tygodniu — odpisała prezenterka.

Z jej Instagrama wiemy, że oprócz zwykłych ćwiczeń na siłowni, dziennikarka uprawia także… boks!

Regularny wysiłek to ważna rzecz, jeśli chce się wyglądać tak dobrze, jak Marzena. A co z dietą?

Dziennikarka nie ucieka od warzyw i owoców. Zdaje sobie sprawę, że to podstawa zdrowej diety. Do przygotowania swoich posiłków używa parowaru. W rozmowie z Katarzyną Pakosińską, na kanale YouTube KwiatKobiecości, Rogalska powiedziała, że parowar to podstawa! Wyznała także, że buntuje się mówieniu przez kobiety, że nie gotują, bo nie mają dla kogo. Dziennikarka podkreśla, że trzeba być ważnym dla samego siebie, dlatego też regularnie wykonuje badania, aby mieć pewność, że jest w dobrej kondycji.

ZOBACZ ZDJĘCIA MARZENY ROGALSKIEJ:

Marzena Rogalska
instagram.com @marzena_rogalska

Marzena Rogalska na siłowni.

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.