Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marzena Rogalska we łzach, poruszająca chwila podczas ramówki TVN. Wspomniała zmarłego kolegę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.08.2022 21:07

Marzena Rogalska we łzach, poruszająca chwila podczas ramówki TVN. Wspomniała zmarłego kolegę

Marzena Rogalska
TRICOLORS/East News

Niedawno wszyscy przeżywaliśmy odejście jednej z gwiazd stacji TVN. 38-letni Piotr Balicki przegrał walkę z nowotworem skóry. Pożegnali go koledzy i koleżanki z branży telewizyjnej. Teraz o niedawno zmarłym prezenterze wypowiedziała się dziennikarka Marzena Rogalska.

Piotr Balicki spełniał się nie tylko jako animator publiczności, ale również prezenter i specjalista do spraw autoprezentacji. Widzowie mogą kojarzyć go z roli trenera w popularnym programie „Mali Giganci”. Niestety, 38-latek przegrał długą i ciężką walkę z niebezpieczną chorobą (więcej TUTAJ).

W lutym tego roku Piotr Balicki poinformował na swoim profilu na Instagramie o swoich zmaganiach z nowotworem skóry. Obiecał fanom, że nie straci optymizmu i poczucia humoru. Niestety, nie udało mu się pokonać czerniaka. Po odejściu pożegnało go wielu znajomych z branży telewizyjnej. Teraz o zmarłym koledze wspomniała wzruszona Marzena Rogalska.

Zapłakana Marzena Rogalska wspomina zmarłego niedawno prezentera

Dziennikarka była ostatnią osobą, której udało się przeprowadzić wywiad z prezenterem TVN. W maju tego roku Piotr Balicki był gościem popularnego programu „Miasto Kobiet”, w którym opowiedział o swojej chorobie i przedstawianych przez lekarzy prognozach na wyzdrowienie. Mężczyzna nie ukrywał, że bardzo bał się, że jego stan zdrowia uniemożliwi mu pojawienie się w studiu show.

Całe szczęście animator publiczności pojawił się na miejscu i porozmawiał z prezenterką. Jak wyznała Marzena Rogalska, mężczyzna przez całą rozmowę nie tracił pogody ducha, a z jego twarzy nie schodził uśmiech. Teraz dziennikarka wspomina ten moment ze łzami w oczach.

-Piotr był u nas w programie, dźwięczą mi w ogóle w uszach jego słowa: „Boję się, że nie doczekam wakacji”. Doczekał. I wydaje mi się, tak powiedziała producentka programu, że on bardzo czekał na to, co zrobiłeś. I to było takie cudne, takie prawdziwe, taka cudna, ludzka twarz telewizji i w takiej telewizji kocham pracować — powiedziała dziennikarka do Marcina Prokopa.

Marzena Rogalska popłakała się, wspominając Piotra Balickiego

Wiadomość o śmierci prezentera TVN dotknęła wszystkich wiernych fanów oraz jego kolegów i koleżanki z pracy. Wiele gwiazd pożegnało zmarłego gwiazdora za pomocą wpisu w swoich social mediach. Marzena Rogalska wyznała, że odcinek, w którym miała okazję porozmawiać z Piotrem Balickim, niesamowicie wpłynął na publiczność i nauczył ich doceniać swoje życie.

-Nie zapomnę jednej wiadomości widzki, która napisała po śmierci Piotrka: „Widziałam ten program, mimo bólu i cierpienia było w tym mnóstwo optymizmu i nadziei, jak będzie mi trudno w życiu, będę wracać do tego spotkania”. Takie będzie „Miasto Kobiet”. Ważne spotkania, przestrzeń dla widzów, bez względu na poglądy, płeć — powiedziała wzruszona Marzena Rogalska.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marzena Rogalska odpowiada na post Snoop Dogga. Dziennikarce puściły nerwy
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: Party