Marzena Rogalska: wiek prezenterki Telewizji Polskiej może być sporym zdziwieniem dla telewidzów. Dziennikarka zupełnie nie wygląda na swoje lata. Odgadlibyście, ile lat ma Marzena Rogalska? My dawaliśmy jej o dziesięć mniej!

Jedna z największych gwiazd TVP. Prowadząca popularnych programów i teleturniejów realizuje się jako prezenterka i autorka poczytnych powieści. Mimo upływu lat nie brakuje jej energii i zapału do pracy. Ile lat ma Marzena Rogalska? Wiek dziennikarki zupełnie nie ma na nią wpływu. Wciąż świetnie wywiązuje się z powierzonych obowiązków i cieszy niesłabnącą sympatią widzów. 

Marzena Rogalska: wiek dziennikarki zaskakuje. Ile lat ma Marzena Rogalska?

Marzena Rogalska debiutowała w mediach jako dwudziestosiedmioletnia pracownica radia RMF FM. Dziś znamy ją przede wszystkim z roli jednej z największych gwiazd TVP oraz m.in. prowadzącą programu śniadaniowego Pytanie na Śniadanie. Jednak nawet jej najwięksi fani nie zawsze zdają sobie sprawę, ile właściwie ma lat. 

Ile lat ma Marzena Rogalska? Wiek prezenterki zupełnie nie współgra z jej świetnym wyglądem i energią. Przyszła na świat 13 kwietnia 1970 roku, więc nieco ponad miesiąc wcześniej obchodziła czterdzieste dziewiąte urodziny. Spodziewalibyście się tego? Naszym zdaniem wygląda na najwyżej trzydzieści dziewięć!

Jak czytamy na wp.pl, gwiazda nie zawsze wyglądała tak efektownie. Chociaż od początku odznaczała się profesjonalizmem oraz talentem dziennikarskim, przez długi czas nie wyróżniała się urodą spośród grona innych atrakcyjnych koleżanek. 

Marzena Rogalska: metamorfoza gwiazdy zachwyciła. Jak wyglądała?

Jak podaje wp.pl, w przeszłości Marzena Rogalska preferowała zupełnie inny styl. Gwiazda stawiała na klasyczne zestawienia i nie lubiła wyróżniać w tłumie. Pozostawała też wierna swojemu naturalnemu odcieniowi blondu, ewentualnie wybierała balejaż.

Od tamtego czasu Rogalska zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Zaczęła ubierać się zgodnie z obowiązującymi trendami, a także przefarbowała się na inny kolor. Chociaż nigdy nie miała problemów z nadmiarowymi kilogramami, wyraźnie straciła na wadze i poprawiła sylwetkę. Gwiazda TVP wyraźnie nie spoczywa na laurach i wciąż zachowuje zgrabną figurę oraz młodzieńczy wygląd. Lubi podkreślać je za pomocą ultrakobiecych kreacji oraz butów na obcasach.

Odgadlibyście, ile lat ma Marzena Rogalska? Wiek zupełnie nie zgadza się z tym, jak wygląda i zachowuje się na ekranie. Jesteśmy pod wrażeniem, że mimo tak wielu zajęć potrafi zachować formę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile lat ma marzena rogalska wiek
fot. instagram.com @marzena_rogalska

Ile lat ma Marzena Rogalska? Wiek jest dla niej wyłącznie cyfrą.