Marzena Rogalska z partnerem długo woleli trzymać swoje uczucie w tajemnicy. Dziennikarka konsekwentnie unikała rozmów zarówno na temat poprzedniego, jak i obecnego związku. Tym razem postanowiła złamać tę zasadę i pochwalić się przystojnym mężczyzną przed całym światem. Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego. Kto to?

Jest jedną z największych, ale zarazem najbardziej tajemniczych gwiazd Telewizji Polskiej. Na temat jej związku przez długi czas krążyło wiele plotek i domysłów. Powód? Marzena Rogalska z partnerem stronili od świateł reflektorów, zachowując prawdę o łączących ich relacjach tylko dla najbliższych. Najwyraźniej dziennikarka uznała, że z ukochanym mają dość ukrywania się i postanowili opowiedzieć o swojej miłości całemu światu. Wybrali szczególny moment. Kim jest mężczyzna, który skradł serce prezenterce?

Marzena Rogalska z partnerem. Kim jest Adam Kuna?

Marzena Rogalska przez wiele lat była związana z zupełnie innym mężczyzną. Jednak jak podaje wp.pl, para rozstała się po spędzeniu wspólnie czternastu lat. Chociaż dziennikarka potwierdzała tamte doniesienia, odmówiła wdawania się w szczegóły. Dziś najwyraźniej znów jest szczęśliwa i zakochana!

Marzena Rogalska z partnerem opublikowali wspólne zdjęcie z okazji obchodów Wielkanocy. Nowym ukochanym gwiazdy okazał się Adam Kuna. Dziennikarka umieściła na zdjęciu odnośnik do konta mężczyzny na Instagramie. Wygląda na kogoś o szerokim spektrum zainteresowań. Ile zdradził na swój temat?

Zdjęcie partnera poniżej

Partner Marzeny Rogalskiej jest – jak można się dowiedzieć z opisu na Instagramie – miłośnikiem sztuki, architektury, dizajnu oraz podróżowania. Na swoim profilu w social mediach umieszcza fotografie wykonane podczas jego licznych wypraw. Wygląda na to, że szczególną uwagę Kuny zwracają murale oraz ciekawostki architektoniczne i piękne wnętrza. 

Co robi Marzena Rogalska?

Marzena Rogalska zajmuje się nie tylko pracą dziennikarską, lecz także pisaniem powieści. Dotychczas ukazały się jej trzy książki – Wyprzedaż snów, Gra w kolory oraz Druga miłość. Obecnie gwiazda TVP jest najbardziej znana telewidzom, jako prowadząca teleturnieju To był rok! i Pytania na Śniadanie.

Po poprzednim rozstaniu Marzena Rogalska zapewniła, że nie uważa, aby obecność partnera determinowała jej szczęście. Wyjaśniła, że czuje się spełniona jako kobieta i pracownica, więc obecność nowego mężczyzny sprawi jej radość, ale nie ma zamiaru nieustannie wypatrywać „tego jedynego”. 

Wygląda na to, że Marzena Rogalska z partnerem zapragnęli podzielić się z fanami gwiazdy TVP szczęściem i miłością. Życzymy im bardzo dużo radości!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Halina Kunicka wywołała skandal sesją z dwumiesięcznym synem. „Mówili, że urodziłam niepełnosprawne dziecko”
  2. Pies wrócił od weterynarza. Jego koci brat zajął się nim w najczulszy sposób
  3. Wielki sukces Roksany Węgiel. Takiego wyniku nie osiągnęła żadna polska gwiazda

ZOBACZ ZDJĘCIA:

marzena rogalska z partnerem
fot. instagram.com @marzena_rogalska

Marzena Rogalska z partnerem zdecydowali się pokazać publicznie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKasia Nosowska wyśmiewa retusz nowej okładki. ”Czy o takie okładki walczyli nasi pradziadowie?”
Następny artykułOmenaa Mensah weźmie ślub? Gwiazda czule o partnerze i planach na przyszłość
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.