Pierwsze dni wiosny już za nami, teraz niecierpliwie czekamy na lato. Promienie słoneczne oraz budząca się do życia natura, dodają nam energii oraz niezbędnej siły, by móc zmierzyć się z obecnie panującą pandemią. Z dnia na dzień nasze życia zostało wywrócone do góry nogami. Nową rzeczywistością okazało się obowiązkowe noszenie maseczek, rękawiczek oraz zachowywanie dwumetrowego dystansu od innych ludzi.

Znany polski projektant mody Mariusz Przybylski nie pozostał obojętny tej sytuacji. Zainspirowany faktem, że w ostatnim czasie większość z nas została objęta przymusową izolacją społeczną, która w oczywisty sposób zbliżyła nas do natury wraz we współpracy z marką ECCO, której jest ambasadorem, stworzył maseczki. Ten limitowany projekt, niesie za sobą pewną historię. Kwiatowy fioletowo-zielony wzór, który widnieje na maseczkach to przede wszystkim symbol życia. Przedstawiający energie flory, która przenika przez człowieka stająca się jego częścią, która daje nadzieję na nowe początki wypełnione optymizmem. To właśnie taką wiadomość Mariusz Przybylski & ECCO chcieli zamanifestować, decydując się na tę wyjątkową współpracę.

maseczki
fot. materiały prasowe
Poprzedni artykułUjawniono nowe decyzje w sprawie bonu 1000+. Może go w ogóle nie być?
Następny artykułPielęgniarka zrobiła zdjęcie dłoni starszej pani. Uwagę zwraca jeden szczegół, prawda powala
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.