Mateusz jest dyrektorem w zagranicznej firmie holdingowej, z Alicją jest już od 7 lat. Wychowują razem 6-letniego syna Cyprianka, który jest ich prawdziwym oczkiem w głowie. Choć oboje są głównie skupieni na karierze, to nie przeszkadza im w pielęgnowaniu relacji rodzinnych, przynajmniej tak uważa Alicja. Rzeczywistość jednak różni się bardzo mocno od wyobrażeń żony zajętej pracą i obowiązkami. 

Mateusz i Alicja byli kiedyś naprawdę szczęśliwą parą, jednak pogoń za pieniędzmi zmieniła ich w zupełnie inne osoby. Może nawet sami nie zorientowali się, kiedy ich życie uległo zmianie. Mateusz jednak chyba nie do końca zapomniał, a wręcz poczuł nieodpartą chęć powrotu do szaleństw, które kiedyś nie były im obce. Wszystko to wróciło kiedy przez próg ich mieszkania weszła zjawiskowa Natalia – 19-latka o bardzo kobiecych kształtach.

Mateusz nie ma wyrzutów sumienia 

Mateusz kochał Alicję, może nawet dalej kocha, jednak jego ciemna strona wzięła górę od kiedy w ich domu pojawiła się opiekunka Natalia, 19-letnia piękna młoda kobieta, którą natura obdarowała bardzo kobiecymi kształtami. Mateusz nie mógł się oprzeć takiej pokusie. Alicja od razu ją polubiła, dziewczyna szybko zyskała sympatię małżeństwa.

Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy Mateusz wrócił wcześniej do domu. Alicja była jeszcze w pracy. W domu nie było nikogo poza nim, Natalią no i oczywiście Cyprianem, który właśnie odbywał popołudniową drzemkę. Mateusz nie czekał ani chwili dłużej, podszedł do Natalii i wcale nie musiał się bardzo starać, by dziewczyna całkiem się przed nim otworzyła. Od tamtego dnia czułości stały się ich codziennością. 

  1. Skandal z Kinga Dudą. Kancelaria prezydenta musiała zareagować
  2. Marek Niedźwiedzki w wyjątkowo mocnych słowach. Przerwał milczenie: „Miałem wrażenie, że umarłem”

Wielkie mieszkanie sprzyja igraszkom 

Mateusz z Alicją mieszkają w wielkim domu, w którym można się niemal zgubić. Zatem nietrudno znaleźć w nim odrobinę prywatności. Od kiedy Mateusz i Natalia zaczęli swój romans, 19-latka częściej zostawała po godzinach. Alicja była zachwycona, bo miała więcej czasu na swoje sprawy, a Mateusz dla swojej kochanki. 

Kiedy Alicja zaglądała do Cypriana, Mateusz zamykał się w swoim gabinecie, pod pretekstem chęci popracowania w ciszy. Jednak w tym czasie nie pracował nad żadnym projektem, ale całą swoją energię poświęcał pięknej Natalii. Dziewczyna był wniebowzięta, co więcej za wspólne igraszki i dziwne zachcianki Mateusza dostawała solidny napiwek. Alicja wciąż nie ma o niczym pojęcia.

Jak widać, Natalia jest prawdziwą profesjonalistką – potrafi zająć się chłopcami w każdym wieku. 

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

Mateusz
fot. pexels.com/
Pixabay

Mężczyzna uwielbia swoje życie, ma piękną żonę, kochankę i synka. Żyje jak w raju. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje jedna z najwybitniejszych Polek
  2. Łukasz Szumowski: „Ludzie nie tyle, co zaczęli zarażać się na ulicy, co na imprezach”
  3. Od soboty nowe ograniczenia dla Polaków. Ministerstwo zaktualizowało listę ograniczeń
  4. Co naprawdę stało się podczas pogrzebu Woźniak-Staraka? Sprawa zupełnie zmieniła obrót, ujawniono nowe informacje
  5. Ania podała prastary przepis na idealne Ogórki kiszone, cudowne triki. Ostrzega przed wielkim błędem

 

 

Poprzedni artykułMinister Zdrowia zabrał głos. Powiedział, co czeka Polaków, wielu będzie niezadowolonych
Następny artykułZenek Martyniuk w końcu skomentował swoją współpracę z Edytą Górniak. Fani nie będą zadowoleni
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.