Mateusz Banasiuk obchodzi dzisiaj 35 urodziny. Popularny aktor serialu Pierwsza miłość pochwalił się swoim świętem na Instagramie. Na twarzy artysty wyraźnie widać radość. Fani pod zdjęciem dodali mnóstwo komentarzy, w których składali najserdeczniejsze życzenia i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. A wy czego życzycie aktorowi?

Urodziny aktorów i popularnych celebrytów nigdy nie przechodzą bez echa. Tak samo stało się dzisiaj. Aktor serialu Pierwsza miłość emitowanego na antenie telewizji Polsat Mateusz Banasiuk obchodzi dzisiaj 35 urodziny. Jakie życzenia składacie dzisiejszemu solenizantowi?

Mateusz Banasiuk obchodzi urodziny

Urodziny aktorów to zawsze wydarzenie godne uwagi. Fani mają okazję nawiązać kontakt ze swoimi ulubieńcami sprzed ekranów i desek teatralnych, a przy okazji zapunktować, składając im najserdeczniejsze życzenia. Dzisiaj swoje 35 urodziny obchodzi Mateusz Banasiuk, odtwórca słynnej roli Radosława Zielińskiego z serialu Pierwsza miłość. Aktor zdążył już pochwalić się swoim jubileuszem na Instagramie, gdzie fani posłali w jego stronę mnóstwo serdecznych życzeń, które bez wątpienia ucieszyły popularnego artystę.

Na zdjęciu widać szeroko uśmiechniętego Mateusza, trzymającego w ręku upominek ze świeczką od syna. Do fotografii dołączył wpis, który brzmi:

– To ja, od dzisiaj starszy o jeden rok. Ale niezmiennie pozytywnie nastawiony do życia. Z radością przyjmę życzenia w każdej ilości. A taką konstrukcję zrobił mi synek. W pakiecie była jeszcze laurka – napisał aktor.

Gdzie grał Mateusz Banasiuk?

Poza wspomnianą wcześniej rolą Radosława Zielińskiego w serialu Pierwsza miłość mogliśmy ujrzeć aktora w takich produkcjach jak M jak Miłość, Na wspólnej, Świat Według Kiepskich, Pitbull. Ostatni Pies, a także w wielu innych. Kariera aktorska Mateusza jest niezwykle udana. Jego talent i charyzma wpasowały się w wiele ról, jakie zostały mu powierzone.

Prywatnie Mateusz Banasiuk jest małżonkiem starszej o siedem lat od siebie aktorki Magdaleny Boczarskiej. Jego ojcem jest Stanisław Banasiuk, równie znany aktor. Mateusz w 2009 roku ukończył Wyższą Szkołę Filmową w Warszawie, a następnie w 2011 roku Akademię Teatralną w Warszawie.

Czego życzycie popularnemu aktorowi?

Mateusz Banasiuk
fot. instagram.com/mateuszbanasiuk

Mateusz Banasiuk obchodzi dzisiaj 35 urodziny.

Poprzedni artykułWychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
Następny artykułEdzia przeżyła niewyobrażalną tragedię, na zdjęciu z Dagmarą wygląda jak inna osoba. Fani zauważyli niepokojący szczegół
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.