Mateusz Fit Lovers będzie miał problemy z prawem? Sportsmen poważnie uszkodził kręgosłup fance! Kobieta już doświadcza dotkliwego bólu, a to dopiero początek jej dolegliwości.  Influencer nie ukrywał, że sytuacja ogromnie nim wstrząsnęła: „Żałuję tego z każdą sekundą”. W jakich okolicznościach doszło do tragicznego wypadku? Rozegrał się na oczach tłumu.

Tym zajściem od kilku dni żyje cały kraj! Mateusz Fit Lovers w wyniku tragicznego zbiegu okoliczności naruszył kręgosłup jednej ze swoich fanek. Niestety, nie skończyło się wyłącznie na kilku siniakach — wygląda na to, że kobieta jeszcze długo będzie musiała ponosić konsekwencję pechowego zdarzenia. Co więcej, do uszkodzenia nie doszło w trakcie żadnego treningu lub pokazu. Przyczyną była nieodpowiedzialność influencera? A może zawinili organizatorzy wydarzenia? Sprawdzamy, jak się czuje poszkodowana i co na temat zajścia ma do powiedzenia Mateusz Fit Lovers. 

Jak doszło do wypadku?

Niedawno odbyła się gala Hasztagi Roku, w której uczestniczył między innymi duet Fit Lovers — Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Para miała wręczyć jedną z nagród. W pewnym momencie mężczyzna postanowił pokazać publiczności, jak wykonuje salto. Jednak podczas akrobacji stracił równowagę i wylądował prosto na siedzącą niedaleko sceny fance.

Jak podaje gala.pl, Mateusz Fit Lovers był wyraźnie przejęty tym, co się stało. Przez kilka minut upewniał się, czy na pewno poszkodowana czuje się dobrze. Jednak ta miała zapewnić, że wszystko w porządku. Niestety, w następnych dniach miało się okazać, że doszło do uszkodzenia dysku na odcinku szyjnym, przez co kobieta jest zmuszona nosić kołnierz ortopedyczny. 

Co zrobił Mateusz Fit Lovers?

Kiedy zamieszanie wokół wypadku zdążyło już ucichnąć, głos w sprawie zabrał inny trener, Daniel „Qczaj” Kuczaj. Influencer poinformował za pośrednictwem social mediów, że otrzymał telefon od męża pokrzywdzonej, w którym ten skarżył się na zły stan zdrowia żony.

Mateusz Fit Lovers na wieść o pogarszającym się stanie zdrowia fanki postanowił przytoczyć swoją wersję wydarzeń. Jak twierdził, zarówno pokrzywdzona, jak i jej partner zapewniali, że wszystko jest z nią w porządku i dlatego nie zdawał sobie sprawy, co się dzieje. Wiadomość o problemach z kręgosłupem kobiety bardzo go zaniepokoiła. Zadeklarował, że ogromnie żałuje tego, co zrobił i pokryje wszelkie koszty wizyt lekarskich, rehabilitacji czy sprzętu medycznego. 

Jestem załamany tą sytuacją. Ja nie wiem, co ja mam zrobić. Żałuję tego z każdą sekundą! Nie chciałem, żeby to w taki sposób się skończyło — wyjaśnił na Instastory.

Mamy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze, a Mateusz Fit Lovers niedługo poinformuje nas o wyleczeniu fanki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mateusz fit lovers
fot. instagram.com @fit.lovers

Mateusz Fit Lovers nieumyślnie uszkodził jednej z fanek kręgosłup.