Mateusz Morawiecki został przyłapany. Zdjęcia premiera, który nie zachowuje zasad bezpieczeństwa, obiegły internet. W sieci zawrzało. Szczególnie po tym, jak Łukasz Szumowski próbował usprawiedliwić premiera. Szokująca rzeczywistość – komentują internauci.

Zdjęcia Mateusz Morawieckiego zaskoczyły internautów. Wychodzi na to, że niektórzy mogą pozwolić sobie na więcej niż przeciętny szary człowiek. Tak odebrali zachowanie premiera i późniejsze słowa Szumowskiego – internauci.

Mateusz Morawiecki nie stosuje się do obostrzeń

W ostatnim czasie w wyniku gwałtownego wzrostu zakażeń na koronawirusa rząd zaplanował wprowadzenie kontroli, a także przygotowanie przepisów dla sklepów, tak, by przepis zasłaniana nosa i ust nie był ignorowany, a sprzedawca mógł odmówić obsługi klientowi, który się nie stosuje.

Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia premiera, który robi zakupy w jednym ze sklepów nad morzem bez maseczki. Dziennikarz Dziennika Gazety Prawnej, spytał ministra zdrowia o to, co sądzi o takim zachowaniu. 

Czy premier miałby ją nosić np. na wolnym powietrzu, podczas któregoś ze służbowych wyjazdów? Zostałby zaraz oskarżony o nadmierną demonstrację – wyjaśnił minister zdrowia.

  1. Co się stało? Wojciech Cejrowski błaga o modlitwę. ”Bardzo proszę wprost w mojej intencji”
  2. Drogeria internetowa – Twoje nowe miejsce zakupów
  3. Wiemy, kto może zastąpić Kingę Rusin w Dzień dobry TVN. Jedno z największych nazwisk

Internauci są oburzeni

Dokładnie w tym samym wywiadzie Szef resortu zdrowia zapewniał, że będą egzekwowane zachowania zgodne z przepisami reżimu sanitarnego. Jego akceptacja, a wręcz wymijająca odpowiedź dotycząca nieodpowiedniego zachowania premiera poruszyła internautów:

Myślę, że premier nie jest idiotą i jakby maseczka miała sens, to by ją nosił, przepisy wprowadzili, żeby nie było, że nic nie robią

-Szokujące rzeczywistość – komentuje kolejna osoba. 

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

 

Mateusz Morawiecki
foto screen z programu Gość Niedzielny emitowany na PolsatNews

Mateusz Morawiecki został przyłapany, minister zdrowia próbował go usprawiedliwić. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci
  2. Już niebawem w Polsce powstanie Primark. Znamy datę otwarcia i lokalizację
  3. Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. Zostawiła ostry komentarz pod zdjęciem Kingi Rusin, fani zamarli
  4. Śmierć córki odcisnęła na niej piętno. Wiemy, jak dziś żyje Ewa Bem
  5. Na weselach zabraknie seniorów? Niestety, resort zapowiada kolejne obostrzenia

Źródło: natemat.pl

Poprzedni artykułOd 6 sierpnia czeka nas duża zmiana. NBP wydało oświadczenie, zmiana wchodzi w życie od dziś
Następny artykułŁukasz Szumowski: „Będą większe obostrzenia”. Minister tłumaczy gdzie i dla kogo, wielu Polaków będzie zdruzgotanych
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.